Barcelona przedłużyła umowę z Samba Financial Group do 2023 roku

Dariusz Maruszczak

15 października 2018, 20:00

FCBarcelona.cat

1 komentarz

Jak poinformowała FC Barcelona na swojej oficjalnej stronie internetowej, klub osiągnął porozumienie z Samba Financial Group w sprawie przedłużenia umowy sponsorskiej do czerwca 2023 roku.

Samba Financial Group w 2013 roku została pierwszym sponsorem Barcelony w Arabii Saudyjskiej. Wzajemne relacje były na tyle opłacalne, że zdecydowano się na przedłużenie współpracy, która pozwoli wzmocnić markę katalońskiego klubu na Bliskim Wschodzie.

FC Barcelona informuje, że porozumienie z Samba Financial Group jako sponsorem regionalnym stanowi ważny krok w rozwoju przewidzianym w Planie Strategicznym klubu. Wpisuje się ono również w cele Barçy dotyczące aktywnego poszukiwania najlepszych umów sponsorskich oraz partnerów najbardziej odpowiadających wartościom i cechom, które definiują markę Blaugrany.

W komunikacie opublikowanym przez klub czytamy, że Samba Financial Group specjalizuje się w usługach finansowych na Bliskim Wschodzie i cieszy się wspaniałą reputacją na całym świecie. Od samego początku działalności była liderem pod względem innowacji w swoim sektorze i odegrała ważną rolę w transformacji bankowej w Arabii Saudyjskiej. Usługi finansowe, marketing i technologia zastosowana w usługach Samba Financial Group sprawiły, że firma stała się bankowym punktem odniesienia na skalę międzynarodową w Arabii Saudyjskiej i na Bliskim Wschodzie.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

O czyli można działać w muzułmańskim kraju z krzyżem w herbie