L'Equipe: Adrien Rabiot coraz bardziej skłania się do pozostania w PSG

Łukasz Lewtak

14 października 2018, 10:29

L'Equipe/Mundo Deportivo

27 komentarzy

Jak donosi dziś L'Equipe, Adrien Rabiot coraz bardziej skłania się do przedłużenia wygasającej po zakończeniu tego sezonu umowy z PSG i pozostania w stolicy Francji. Przypomnijmy, że pomocnika obserwuje FC Barcelona.

Adrien Rabiot jest jednym z głównych kandydatów do wzmocnienia linii pomocy Barçy przed kolejnym sezonem. Umowa francuskiego pomocnika z PSG wygasa w czerwcu 2019 roku, a od stycznia 23-latek może negocjować z dowolnym klubem. Nie będzie to jednak możliwe, jeśli Rabiot postanowi przedłużyć kontrakt ze swoim obecnym zespołem. Jak donosi dziś L'Equipe, zawodnik jest coraz bliższy podjęcia właśnie takiej decyzji.

L'Equipe powołuje się na informacje otrzymane od najbliższego otoczenia Rabiota. Osoby bliskie piłkarzowi mają podkreślać, że Francuz coraz bardziej skłania się do pozostania w Paryżu. Rabiot jest mocno związany z klubem, w którym się wychował, ma rodzinę w regionie Saint-Germain-en-Laye, a ponadto trener Thomas Tuchel darzy go dużym zaufaniem.

Mimo wszystko L'Equipe kategorycznie nie wyklucza transferu Rabiota do Barcelony. "Relacje z Barçą nie zostały zerwane" - zaznacza francuski dziennik.

Fot. Ben Sutherland / CC BY 2.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

O chyba między czytaniem kolejnych ofert podwyżki obejrzał wreszcie mecz Barcy i zobaczył że wciąż grają ci sami ludzie i doszedł do wniosku, zresztą właściwego że lepiej dobrze zarabiać w Paryżu niż gorzej na trybunach w FCB.


Swoją drogą w PSG musi być wielki kompleks Barcelony bo nie przypadkowo kolejny laluś właśnie klubem z Katalonii wyciera sobie mordkę w walce o podwyżkę.
« Powrót do wszystkich komentarzy