Marc Bartra: Tęsknimy za Gerardem Piqué w drużynie narodowej

Radek Koc

11 października 2018, 17:00

El Golazo de Gol/Mundo Deportivo

7 komentarzy

Marc Bartra udzielił wywiadu dla "El Golazo de Gol" wprost ze zgrupowania reprezentacji Hiszpanii. Nie zabrakło pytań o jego byłych kolegów z Barcelony.

Wielki moment w karierze: Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy. Gra w reprezentacji Hiszpanii jest jednym z moich celów. W dodatku czuję się dobrze w Betisie i w samym mieście, Sewilli. Jestem bardzo szczęśliwy z tych wszystkich powodów.

Nieobecność Piqué: Jest dziwnie przyjechać na zgrupowanie reprezentacji i zobaczyć, że jego już nie ma... Zawsze kiedy przyjeżdżałem, to Gerard był obecny. Jako koledzy tęsknimy za nim. Atmosfera wciąż jest jednak bardzo dobra, jestem otoczony dobrymi kolegami. Czuję się swobodnie. Poziom tej drużyny nadal jest wysoki. 

Joaquín i jego możliwy powrót do reprezentacji: Obecnie gra na bardzo wysokim poziomie. Mimo że ma 37 lat, wciąż jest w dobrej formie fizycznej. Potrafi zmieniać rytm, a to sprawia, że jest wyjątkowym zawodnikiem. Ma wielki talent. Wiadomo również, że jeśli chodzi o budowanie atmosfery w szatni, Joaquín zawsze oferuje bardzo dużo. W drużynie narodowej jest jednak wysoki poziom, piłkarze są bardzo dobrzy i nie dziwi fakt, że rywalizacja o miejsce jest spora.

Brak powołania dla Jordiego Alby: Należy szanować decyzje podejmowane przez sztab szkoleniowy. To jest najważniejsze.

Fot. Clement Bucco-Lechat / CC BY-SA 3.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bartra to na ilu zgrupowaniach juz byl ze za kims teskni? :D

Wczoraj Oleguer, dziś Bartra, laik gotów pomyśleć, że to ledendy Barcelony.

Ostatnio Bartra fajna bramkę strzelił zza pola karnego. Dobrze, że odszedł. Za słaby na Barcelonę, a w Betisie gra regularnie.

Z Obecną formą Pique to na pewno tęsknią XD

Ciekaw jest, czy Pique w swojej aktualnej formie, otrzymałby powołanie do reprezentacji przez LE

Tęsknią za babolami narodowymi.

Taaa, on tęskni najbardziej xD gdyby Pique był to jego by nie było.