Leo Messi bohaterem nowego spektaklu Cirque du Soleil

Łukasz Lewtak

11 października 2018, 08:21

Instagram/El Periódico

1 komentarz

W przyszłym roku Leo Messi będzie bohaterem spektaklu Cirque du Soleil. Poinformował o tym sam Argentyńczyk, który zamieścił specjalną wiadomość wideo w mediach społecznościowcyh.

Show będzie pokazywane w 2019 roku w wielu krajach w Europie, Ameryce Południowej i Azji. Jak podaje Cirque du Soleil, "jest ono inspirowane ogromnym talentem i osiągnięciami legendy futbolu, która uosabia ducha i wyjątkowe wartości tego sportu". Spektakl będzie opowiadał o życiu i sukcesach Leo Messiego.

- Czuję się zaszczycony, że mogę ogłosić powstanie nowego show Cirque du Soleil na 2019 rok. Będzie ono oparte na historii mojego życia i pasji do futbolu. Na początku czułem ogromne emocje w związku z tym, że mogą zrobić coś z myślą o mnie. Nie mam wątpliwości, że będzie to zaskakujące, ponieważ widziałem, co robią, i jest to cudowne - powiedział Leo Messi.

Z kolei prezes Cirque du Soleil Jonathan Tetrault podkreślił, że jest zachwycony, że może przygotować spektakl o żywej legendzie, i wyraził przekonanie, iż show poruszy emocje widzów, a także przyciągnie fanów futbolu.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Leo Messi (@leomessi)

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Cyrk to będzie tegoroczne wręczenie Złotej Piłki. Zresztą tak samo jak rok i dwa lata temu :D