FC Barcelona - Athletic Club: najlepsze, najgorsze wg FCBarca.com

Szumi

29 września 2018, 18:33

37 komentarzy

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Athletikiem zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: Więcej chęci niż w ostatnich spotkaniach

Po kolejnej stracie punktów trudno szukać pozytywów, jednak momentami dzisiaj mogło się podobać zaangażowanie poszczególnych zawodników oraz walka do końca o punkty – tak naprawdę brakowało skuteczności lub odrobiny szczęścia.  

Najgorsze: Piqué, niedziałające rotacje oraz skuteczność

Kolejny katastrofalny mecz i błędy Piqué. Jeśli nas pamięć nie myli, to czwarty gol w trzech meczach sygnowany jego nazwiskiem. A nie był to jedyny błąd w tym spotkaniu, bo jeszcze Iñaki Williams przez jego błędne ustawienie wylądował w sytuacji bramkowej, kiedy Barcelonę przed stratą gola ratował Semedo.

Jednocześnie bardzo złą wiadomością jest to, że w drużynie nie funkcjonują rotacje – ilekroć Valverde próbuje rotować składem, kończy się to stratą punktów lub ratowaniem wyniku w ostatnich minutach.   

Mimo wszystko mecz ten Barcelona powinna rozstrzygnąć na swoją korzyść, niestety zawiodła skuteczność: setka Suáreza z pierwszej połowy, poprzeczka Coutinho czy słupek Messiego nie są jedynymi przykładami.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

nie widziałem meczu, ale lepiej teraz niż na wiosnę. Oczywiście trener raczej nie ogarnia sytuacji od blamażu z Romą i wątpliwe, by się pozbierał.
« Powrót do wszystkich komentarzy