Juan Miranda może zostać powołany na mecz z Leganés

Julia Cicha

24 września 2018, 20:00

Sport

4 komentarze

Ernesto Valverde ogłosił już, że Barcelona ma w najbliższych tygodniach bardzo napięty terminarz, w związku z czym trener będzie zmuszony do zastosowania rotacji. Spotkanie ze znajdującym się w dolnej części tabeli Leganés może być świetną okazją do przeprowadzenia zmian.

Sankcja Clementa Lengleta może skomplikować plany szkoleniowca, a możliwym rozwiązaniem wydaje się powołanie któregoś z zawodników Barçy B. Sport uważa, że będzie nim Juan Miranda. Obrońca drużyny rezerw spędził cały presezon z pierwszym zespołem i zagrał od pierwszej minuty w wielu meczach.

Dzisiaj obrońca ponownie trenował pod wodzą Valverde razem z Iñakim Peñą, Monchu, Oriolem Busquetsem i Riquim Puigem. Od dzisiaj do środy Miranda miał przebywać na zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii do lat 19, ale dziś ogłoszono, że jednak się tam nie pojawi. Wiadomo jednak, że nie jest kontuzjowany i trenuje, więc jego powołanie na mecz wydaje się więcej niż prawdopodobne.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ciekawe czy mecz z ostatnią drużyną w tabeli to według trenera dobra okazja do wystawienia zmienników? W końcu kilku dobrych zawodników jest na ławce. Ale znając życie będzie skład optymalny, a zmiany dopiero w 80 min.

Może niedługo Wague dostanie też szansę?

Nie no co wy , powoła Denisa

Fajnie jakby zagrał w tym meczu ale wiadomo marzenie ściętej głowy (chociaż...)