Piqué do Gila Manzano: Historia mówi sama za siebie

Łukasz Lewtak

23 września 2018, 23:37

Marca

15 komentarzy

W przerwie spotkania Barcelony z Gironą na Camp Nou Gerard Piqué rozmawiał z Jesúsem Gilem Manzano w tunelu prowadzącym do szatni. Tematem dyskusji była czerwona kartka, jaką arbiter pokazał Clementowi Lengletowi.

Na materiale filmowym opublikowanym przez "Vamos" widać, jak Piqué rozmawia z jednym z asystentów, a następnie z Gilem Manzano.

- Przecież to oczywista akcja. Naprawdę myślisz, że zrobił to celowo? Że faulują go, a on...

- Posłuchaj, na koniec wystawia łokieć, on to wie. To nie tak, że łokieć był w takiej pozycji. On go wyciągnął.

- Naprawdę... Historia mówi sama za siebie.

Nie wiadomo, do jakiej historii odnosił się Gerard Piqué, jednak w przeszłości Gil Manzano podjął kilka kontrowersyjnych decyzji na niekorzyść Barcelony, jak chociażby w rewanżu w półfinale Pucharu Króla, gdy wyrzucił z boiska Sergiego Roberto i Luisa Suáreza, czy w starciu z Málagą, gdy odesłał do szatni Neymara.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Z jednej strony Pique dobrze gada, bo nie można chować głowy w piasek i dawać się wykorzystywać na każdym możliwym kroku. Trzeba wyjść z tłumu i powiedzieć to, co każdy chowa w sobie, ale nie ma odwagi powiedzieć tego publicznie, lub woli face to face, jak Messi tuż po meczu. Byliśmy świadkami kontrowersji i to jest fakt. Ale z drugiej strony, mogliśmy zagrać lepiej, a w przypadku Pique, to nawet dwa razy lepiej.

Pique niestety na boisku zaczyna przypominać drugiego Ramosa... Daje impuls w ataku i rozegraniu, ale w obronie staje się parodią :(
Komentarz usunięty przez użytkownika

Niech Pique przestanie pier...c a zacznie grac.
Ale mi brakuje Puyola w tym tunelu, ktory sprzedaje kopa w tylek Pique i odsyla go do szatni a tam juz za zamknientymi drzwiami tlumaczy mu ze w Barcelonie sie gra a nie filozofuje.

Dobrze, że piłkarze też widzą co tu się wyprawia...
Komentarz usunięty przez użytkownika

Gil......... z nosa

damn, ciężko się przyzwyczaić do nowego stylu, ale i tak na plus, estetycznie wygląda to świetnie