Dublet Luisa Suáreza w meczu z Meksykiem, Arthur zadebiutował w reprezentacji Brazylii

8 września 2018, 09:03

41 komentarzy

Luis Suárez strzelił dwa gole dla reprezentacji Urugwaju w towarzyskim spotkaniu z Meksykiem wygranym 4:1. W innym sparingu rozegranym dziś w nocy Brazylia pokonała 2:0 Stany Zjednoczone, a na boisku pojawili się Philippe Coutinho i Arthur.

Wynik meczu Urugwaju z Meksykiem otworzył w 21. minucie José Gimenez, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Po kilku minutach Meksykanie doprowadzili do wyrównania po golu Raúla Jimeneza z rzutu karnego. Jeszcze przed przerwą dwoma bramkami odpowiedział Luis Suárez. W 32. minucie napastnik Barçy ładnie przymierzył z rzutu wolnego w dolny róg bramki rywala, a później wykorzystał jedenastkę. W drugiej połowie El Pistolero zanotował asystę przy trafieniu Gastona Pereiro i na około 20 minut przed końcem meczu został zmieniony przez Nicolasa Lodeiro. Meksykanie mieli szansę na zmniejszenie strat, ponieważ sędzia przyznał im kolejną jedenastkę, ale tym razem Jimenez pomylił się.

Brazylijczycy rozstrzygnęli mecz z USA już w pierwszej połowie po bramkach Roberto Firmino i Neymara z rzutu karnego. Od pierwszego gwizdka na boisku przebywał Philippe Coutinho, który w 71. minucie został zmieniony przez Lucasa Paquetę. W 60. minucie za Freda wszedł Arthur, który tym samym zaliczył swój debiut w reprezentacji Brazylii.

I znów "kibice" będą się zachwycać Luisem- typowi kibice sukcesu!!!

@Phily: Faktycznie, tyle komentarzy zachwytu nad Luisem, że chyba wezmę dzień wolny na przeczytanie wszystkich...