Media: Barcelona obserwuje Krzysztofa Piątka

Julia Cicha

5 września 2018, 16:45

Sport

87 komentarzy

Po zamknięciu letniego okienka transferowego Barcelona zaczyna już pracować nad przyszłymi wzmocnieniami. Według katalońskiego Sportu jednym z nich może być Krzysztof Piątek.

Włoski dziennik Il Secolo XIX podaje, że zawodnik Genoi wzbudził zainteresowanie najlepszych europejskich klubów z powodu swoich dobrych występów na początku sezonu. Najuważniej obserwuje go ponoć właśnie Barca. Piątek strzelił do tej pory 7 goli w 3 meczach, co sprawia, że w Europie zaczyna być nazywany „nowym Lewandowskim”.

23-latek przeszedł do Genoi z Cracovii za 4 miliony euro. Obecnie po raz pierwszy otrzymał powołanie do reprezentacji Polski i zobaczymy, czy Jerzy Brzęczek pozwoli mu na debiut. Barcelona nie zamierza spuszczać piłkarza z oka i być może wyśle kogoś do obserwacji jego gry z bliska.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Piątek > Suarez. Fakt, nie opinia

@viscajasiek: Benzema>Piątek>Ronaldo

@viscajasiek: Piątek > Poniedziałek

@viscajasiek: Piątek > Sobota

@viscajasiek: Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

@viscajasiek: Piątek > Niedziela(n)
konto usunięte
Komentarz usunięty przez użytkownika
« Powrót do wszystkich komentarzy