Wyjazdy na Ligę Mistrzów z FCBP i FCBarca.com

Redakcja

31 sierpnia 2018, 18:36

Brak komentarzy

Za nami losowanie grup Ligi Mistrzów w sezonie 2018/19. FC Barcelona trafiła do bardzo ciekawej grupy z Tottenhamem, PSV Eindhoven i Interem, dlatego wspólnie z FCBP proponujemy Wam wyjazdy na mecz z każdym z tych przeciwników, a na spotkania z angielską drużyną udamy się dwa razy.

Zapisy są otwarte, co oznacza, że nie trzeba być członkiem FCBP, jednak wówczas cena jest nieznacznie wyższa. Wszystkie szczegóły znajdziecie w poniższych linkach.

***

Rozpoczniemy wyjazdem do Londynu na mecz 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów z Tottenhamem. To wlaśnie w tej europejskiej stolicy Barcelona dwukrotnie wygrała finał Pucharu Europy. Wycieczka odbędzie się samolotem w dniach 2-4 października, a cena zaczyna się od 1390 zł. W cenie jest przelot, dwa noclegi, bilet na mecz i ubezpieczenie.

Tottenham - Barça: kliknij tutaj, aby się zapisać

***

Kolejnym spotkaniem, na które zabierzemy grupę kibiców z Polski, będzie pojedynek z Interem na San Siro. Do Mediolanu udamy się autokarem 4 listopada, tam zapewnimy Wam jeden nocleg, bilet na mecz oraz oczywiście ubezpieczenie. Powrót zaplanowany został na 7 listopada (przyjazd do Polski). Cena to 850 PLN. Liczba miejsc jest mocno ograniczona.

Inter - Barça: kliknij tutaj, aby się zapisać

***

W 5. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Barça uda się do Holandii, a my pojedziemy z Polski do Eindhoven autokarem. Fani holenderskeij drużyny słyną ze świetnego dopingu i niesamowitych pokazów ultras. Gościliśmy już na stadionie Ajaksu, ale w Eindhoven będziemy pierwszy raz. Cena bazowa to 690 PLN. Koszt zawiera przejazd na trasie Poznań-Eindhoven-Poznań, bilet na mecz w sektorze gości, ubezpieczenie. Ilość miejsc mocno ograniczona. Wycieczka w dniach 27-29 listopada.

PSV Eindhoven - Barça: kliknij tutaj, aby się zapisać

***

Na zakończenie fazy grupowej udamy się samolotem do Barcelony na spotkanie z Tottenhamem. Na miejscu spędzimy dwie noce w sprawdzonym hotelu w pokojach 2-osobowych. Mecz na Camp Nou zobaczymy z trybuny Goal 3 Superior (opcja podstawowa), bądź też z innej części stadionu - do wyboru w opcjach dodatkowych w formularzu. Cena bazowa to 1390 PLN i zawiera: przelot na trasie Warszawa - Barcelona - Warszawa, ubezpieczenie na czas wyjazdu, dwa noclegi w hotelu trzygwiazdkowym, bilet na mecz z Tottenhamem (trybuna Goal 3 Superior). Wycieczka w terminie 10-12 grudnia.

Barça - Tottenham: kliknij tutaj, aby się zapisać

***

Zachęcamy do zapisów już teraz, gdyż liczba miejsc na każdy z wyjazdów jest ograniczona i listy musimy zamknąć wcześniej. Wszelkie pytania prosimy kierować mailowo na adres: fcbpontour@gmail.com

Fot. JonathanVitela / CC BY 2.0

Poleć artykuł