Marc Bartra: Wyjaśniłem Rafinhi, jak dobrze jest trenować i grać w Realu Betis

Grzegorz Zioło

30 sierpnia 2018, 16:30

Mundo Deportivo

11 komentarzy

Marc Bartra pozostaje w ostatnich dniach w ścisłym kontakcie z Rafinhą, który jest bliski przenosin do Realu Betis. Zawodnicy znają się i przyjaźnią od wielu lat, ponieważ razem trenowali w szkółce Barcelony, a już wkrótce ich drogi mogą ponownie się skrzyżować. Klub z Sewilli jest coraz bliższy dojścia do porozumienia z Blaugraną w sprawie wypożyczenia pomocnika.

– Znam Rafinhę, odkąd miałem piętnaście lat, a on trzynaście. Grałem wtedy z jego bratem Thiago, a on przyszedł nas oglądać. Później staliśmy się kolegami z drużyny i przyjaciółmi. Zawsze jesteśmy w kontakcie, zwłaszcza teraz... Z wiadomości, które napływają, jasno wynika, że wyjaśniłem mu, choć on o nic mnie nie pytał, jak dobrze jest tutaj, jak dobrze się trenuje i gra oraz że świetnie byłoby mieć go w drużynie – powiedział Bartra w rozmowie z Abc

Bartra podziela zdanie Cristiana Tello, który stwierdził, że Rafinha wniósłby wiele do Realu Betis. – To zawodnik, który ma bardzo dobre warunki techniczne i taktyczne oraz jest pracowity. Może dać zespołowi bardzo wiele, szczególnie że przed nami duża liczba spotkań. Jego przyjście może nam bardzo pomóc – ocenił wychowanek Blaugrany.

Fot. Ludovic Péron / CC BY-SA 4.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Na stronie uefy zobaczę losowanie LM ?;p

Dlaczego ja przeczytalem "wyjaśniłem Rafinhe" i mialem chwilowo rozkimne o co chodzi w tym tytule to nie wiem, pora spac

Barcelona to powinna się z tym Betisem dogadać o jakąś współprace czy coś :D przykładowo przychodzi taki obrońca jak Araujo i zamiast go sprzedawać po sezonie jak Mine czy Marlona to by szedł na wypożyczenie do takiego Betisu i tam sprawdzać czy sobie poradzi.. mało realne ale taki klub satelicki byłby idealny dla tak dużego klubu jak Barcelona.

Facet (Bartra) spokojnie mógłby pełnić rolę taką samą jaką pełni Nacho w Realu.