MD: Real Betis nie został poinformowany o możliwości rozegrania meczu z Barceloną w USA

Ela Rudnicka

20 sierpnia 2018, 13:00

Mundo Deportivo

10 komentarzy

Mundo Deportivo dowiedziało się od źródeł zw. z Realem Betis, że klub nie dostał żadnych informacji nt. możliwości rozegrania przez  jego zawodników meczu 28. kolejki z Barceloną w Miami. Miałoby dojść do tego w ramach niedawnego porozumienia LaLigi z firmą Relevent.

- LaLiga nie podała nam żadnych informacji na ten temat, nie rozmawialiśmy o tym - miało powiedzieć potwierdzone źródło z klubu z Sewilli. Przypomnijmy, że Mundo Deportivo uważa, że Barcelona zagrałaby w USA w roli zespołu gości, więc to Betis jest stroną, która teoretycznie straciłaby więcej.

Wspomniane porozumienie zakłada, że w ciągu kolejnych 15 lat co najmniej jeden mecz Barcelony lub Realu Madryt w sezonie rozegrany zostanie w USA, a konkretniej w Miami. Niedługo po jego ogłoszeniu Mundo Deportivo poinformowało, że pod uwagę brane są dwa mecze Barcelony – spotkanie 28. kolejki z Realem Betis oraz mecz 21. kolejki z Gironą.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Skoro ma to być jeden mecz Barcelony lub Realu, no to wyślijmy tam Real, który nie będzie liczył się w walce o mistrzostwo i nic nie straci :)

Jakby to powiedziała moja Mama: "Się nie interesują, to nie wiedzą" :D ...

Co to za poroniony pomysł z tymi meczami w USA

Czemu Betis miałby byc pokrzywdzony? Niech bogaty straci, Barca ponoć popiera gre w Stanach. Mam nadzieję, ze jeśli odbędzie się takowy mecz to nie ze stratą dla słabszego klubu.

Po kiego grzyba oni na to poszli? Kasa się zgadza, ale bez jaj, ktoś zamiast zobaczyć mecz w Sevilli to ogląda go w telewizji. Szkoda Betisu bo stracą mecz domowy, budżet trochę dostanie i ciekawe co powiedzą ich kibice mający karnety. Dowalili z tym jak dzik w brzozę w sosnowym lesie.