Jeśli Sergi Samper nie odejdzie z klubu w sierpniu, zostanie zawodnikiem pierwszego zespołu Barçy

Grzegorz Zioło

16 sierpnia 2018, 20:00

Mundo Deportivo

17 komentarzy

Jeśli do końca sierpnia Sergi Samper nie odejdzie z Barcelony, znajdzie się w kadrze pierwszej drużyny na sezon 2018/19.

Jak podała stacja Cadena SER w programie "La Graderia", w takiej sytuacji pomocnik będzie członkiem zespołu Ernesto Valverde przynajmniej do stycznia, kiedy otworzy się zimowe okienko transferowe. Trener ceni sobie możliwość posiadania w kadrze środkowego pomocnika o profilu zbliżonym do tego, jaki posiada Sergio Busquets, choć na tej pozycji mogą grać także Ivan Rakitić i Arthur. Zawodnik mógłby za to ponownie nabrać pewności siebie po wyleczeniu kontuzji doznanej podczas gry na wypożyczeniu w UD Las Palmas i być może udałoby mu się przekonać szkoleniowca, że zasługuje na szansę w pierwszej drużynie Barçy.

Samper jest już zdrowy i normalnie trenuje z kolegami z zespołu, choć brakuje mu odpowiedniego rytmu, dlatego Ernesto Valverde nie zdecydował się posłać go na boisko w meczu o Puchar Gampera. Pomocnik w ostatniej chwili musiał też odpuścić wyjazd na tournée po Stanach Zjednoczonych z powodu dolegliwości, na które cierpiał w drugiej połowie lipca.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ostatnia szansa, a w sumie pół sznasy bo pewnie zagra mniej niż 5 spotkań a tym sezonie.. został mu rok kontraktu, wielki talent, tylko znów te cholerne kontuzje...
« Powrót do wszystkich komentarzy