Messi: Obiecuję, że w tym sezonie zrobimy wszystko, by wygrać Ligę Mistrzów

Julia Cicha

15 sierpnia 2018, 20:43

Marca, Mundo Deportivo

11 komentarzy

Przed rozpoczęciem meczu o Puchar Gampera FC Barcelona zaprezentowała swoich zawodników. Następnie głos zabrał pierwszy kapitan drużyny Leo Messi, który zwrócił się do kibiców.

− Pozyskaliśmy zawodników, którzy sprawiają, że jesteśmy lepsi niż wcześniej. Miniony sezon był dobry, wygraliśmy mistrzostwo i Puchar Króla, ale zostaje nam niesmak po Lidze Mistrzów, po tym, w jaki sposób odpadliśmy. Dziś obiecujemy zrobić wszystko, by ten piękny i pożądany puchar powrócił na to boisko – powiedział Argentyńczyk, który skomentował również zostanie pierwszym kapitanem Barçy: − jestem bardzo dumny, wiem, z czym wiąże się bycie kapitanem tego klubu. Miałem szczęście wzorować się na Puyolu, Xavim i Inieście. Będziemy tęsknić za Andrésem w tym sezonie.

Leo Messi strzelił w dzisiejszym meczu gola, który był jego dziewiątym trafieniem w starciu o Puchar Gampera. Zawodnik jest najlepszym strzelcem tych rozgrywek. W sumie w 49 nieoficjalnych spotkaniach Messi trafił do siatki aż 33 razy.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Już blisko :D

Fajnie, byle by to nie stało się obsesją, bo będzie tym większe rozczarowanie. Visca el Barca

Wygranie to jedno, jak już odpadac to z walką a nie tak jak w tym roku. Chcę widzieć ambicje przede wszystkim

Oby..;d

Ładnie powiedziane, widać że został ślad na dumie u piłkarzy po tej przegranej, to mi się podoba. SPORTOWA AMBICJA, my też obiecujemy że będziemy wspierać was! Visca el Barca !

I tak trzeba się koncentrować na wszystkich pucharach bo z LM jest tak że wystarczy jeden mały błąd i po pucharze. A obiecywać to sobie można, mógłbym dać przykład ale sobie oszczędzę hejtu.

LM to mus w tym roku, patrząc na zeszłoroczny sezon w lidze, wystarczyłoby wypuszczać rezerwy przed najważniejszymi meczami LM, żeby i forma fizyczna i mentalna była lepszej jakości, tak żeby nie stracić ligi hiszpańskiej

Wolałbym aby nie obiecywali a po prostu ją wygrali.

Co sezon powinno tak być