Sport: Mimo dnia wolnego kilku piłkarzy Barcelony zdecydowało się odbyć trening

Dariusz Maruszczak

9 sierpnia 2018, 16:30

Sport

19 komentarzy

Jak donosi dziennik Sport, mimo że Ernesto Valverde dał dziś swoim piłkarzom wolne, kilku z nich zdecydowało się nie przerywać przygotowań i odbyć dodatkowe zajęcia przed meczem z Sevillą.

Wczoraj Ernesto Valverde przeprowadził dwa treningi i uznał, że zawodnicy dobrze pracują i mogą dostać dzień wolnego przed niedzielnym spotkaniem z Sevillą o Superpuchar Hiszpanii. Według katalońskiego dziennika kilku piłkarzy zdecydowało się jednak odbyć zajęcia. Wśród nich Sport wyróżnia Denisa Suáreza, Carlesa Aleñę, Sergiego Sampera, Samuela Umtitiego, Luisa Suáreza i Arturo Vidala.

Jeżeli te informacje okażą się prawdziwe, będzie to dobrze świadczyło o wyżej wymienionych graczach. Należy jednak podkreślić, że klub nie potwierdził doniesień Sportu.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Vidal zachwyca nas od samego początku, Suarez pewnie chce brzuszek zgubić po wakacjach.

Dobre, ludzie zapierniczają w pracy po 8-10 godzin codziennie a niektórzy się jarają, że paru zawodników przyszło sobie pokopać piłkę przez 2 godziny... chyba każdy z nas marzy o takiej pracy !

Gorzej mają trenerzy :D myślą, że mają wolne, a tu dzwonią piłkarze, że będą na treningu

Denis daje okejkę tym z LR, którzy go nie lubią :P
konto usunięte

A Dembele co, ledwo wrócił i juz sie zmeczyl?

Klub chce sprzedać Sampera i Denisa a oni trenują więcej niż im kazali no trzeba przyznać profeska z ich strony że dalej walczą o miejsce w klubie