Sport: Marc Cucurella planem „B” Realu Betis

Jakub Grzeszczak

9 sierpnia 2018, 18:15

Sport

3 komentarze
  • 20-letni Marc Cucurella znajduje się pośród zawodników obserwowanych przez Real Betis
  • Piłkarz Barçy B przegrał rywalizację o miejsce w pierwszej drużynie Blaugrany z Juanem Mirandą i chce odejść z klubu, aby móc dalej się rozwijać
  • Dobre relacje dyrektora sportowego Betisu z Pepem Segurą mogą być kluczowe w negocjacjach

Real Betis poszukuje wzmocnień na pozycję bocznego obrońcy. Głównym celem, planem „A”, jest  były zawodnik Barcelony, a obecnie pilkarz Valencii Martín Montoya, jednakże klub z Andaluzji nie odrzuca innych opcji i roważa sprowadzenie również innych defensorów.

Jeśli transfer obrońcy Valencii nie dojdzie do skutku, Serra Ferrer, wicedyrektor sportowy Realu Betis, skupi się na innych zawodnikach, aby zwiększyć rywalizację w kadrze. Pośród opcji rezerwowych znajduje się między innymi gracz Barçy B Marc Cucurella.

Ernesto Valverde po odejściu z klubu Lucasa Digne’a zdecydował się na przesunięcie z cantery do pierwszego zespołu Juana Mirandy. Hiszpański dziennik Sport donosi, że Cucurella rozgląda się za nowym klubem, aby mógł dalej się rozwijać. 20-latek jest jedną z pereł La Masii i znajduje się u progu juniorskiego etapu kariery. Zainteresowanie piłkarzem przejawiają Manchester City, Monaco i Roma.

Dobre relacje Ferrera z Pepem Segurą, którzy współpracowali w AEK Ateny, sprawiły, że w minione wakacje do Realu Betis trafił Cristian Tello. Teraz mogą doprowadzić do umowy między klubami w sprawie młodego lewego obrońcy. Dziennik Estadio Deportivo donosi, że Cucurella jest gotowy odejść i uważnie wysłucha oferty Betisu. 20-latkowi podoba się styl gry drużyny Quique Setiéna.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Sprzedać z opcją odkupu. Rozwinie się odkupić i problem z głowy.

Wypożyczyć lub sprzedaż z klauzulą odkupu. Jak chłopak coś pokaże, to może wrócić.

No trzeba przyznać że jak narazie to cxyszcxa skład jak należy :)