Sport: Yerry Mina trafi do Evertonu

Julia Cicha

5 sierpnia 2018, 21:08

Sport

121 komentarzy

Sport informuje, że Yerry Mina, podobnie jak Lucas Digne, trafi do Evertonu. Do osiągnięcia pełnego porozumienia brakuje już tylko ostatnich szczegółów.

Anglicy zapłacą za obrońcę 32 miliony euro, a transfer zostanie ogłoszony jutro. Kolumbijczyk był wcześniej łączony z Manchesterem United, ale ostatecznie to The Toffees mają skorzystać z jego usług. Kataloński dziennik dodaje, że negocjacje między klubami były szybkie, a zaproponowana kwota jest dla Barcelony korzystna.

Yerry Mina ma podpisać pięcioletni kontrakt. Z pewnością takie rozwiązanie pomogłoby Katalończykom poradzić sobie ze zbyt dużą liczbą zawodników spoza Unii Europejskiej. Dobry występ stopera na mundialu sprawił, że Barça dużo zarobi na całej operacji.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

ehh pewno przyszły prezydent Pique macza palce w tym transferze.
Yerry mógłby go posadzić na ławce, toż to hańba i wstyd dla Gerarda.
A tak na poważnie to przecie on się nie pogodzi z rolą rezerwowego, on tego dłużej nie wytrzyma, będzie robił ferment w szatni itp.
Wypożyczenie do np. Betisu lub Valencii było by korzystne, bo by mu dni do paszportu UE leciały.
Sprzedaż do Anglii jedynie z klauzulą odkupu, ale jak wysoką i po ilu latach 2-3? Man UTD się wycofał bo nasz mądry zarząd stawia warunek klauzuli odkupu. brawo zarząd!
VeB
« Powrót do wszystkich komentarzy