Coutinho: Trzy dokonane transfery z pewnością będą dla nas dużym wzmocnieniem

Grzegorz Zioło

30 lipca 2018, 15:00

Sport

22 komentarze

Philippe Coutinho cieszy się z możliwości FC Barcelony w nadchodzącym sezonie. Brazylijczyk podzielił się swoimi wrażeniami w ojczyźnie podczas prezentacji nowych butów Nike Phantom VSN.

Pomocnik nie kryje radości z dołączenia do drużyny dwóch jego rodaków: Arthura i Malcoma. – Oczekiwania zawsze są duże, kiedy rozpoczyna się nowy sezon. Przyszło do nas trzech nowych zawodników, a dwóch z nich to Brazylijczycy. Na pewno będą dla nas dużym wzmocnieniem. Oczekiwania są ogromne: zawsze jesteśmy skoncentrowani na zdobywaniu tytułów i mam nadzieję, że dokonam tego nosząc na nogach te buty – powiedział Coutinho. 

W zeszłym sezonie Brazylijczyk wziął udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów jako zawodnik Liverpoolu, który wiosną już bez tego piłkarza w składzie niespodziewanie dotarł aż do finału. Teraz Coutinho liczy na sukces w tych rozgrywkach w koszulce Barcelony. – Liga Mistrzów to wielki turniej. Moją ambicją jest wygranie jej pewnego dnia. Będziemy przygotowani na walkę o najwyższe cele i mam nadzieję, że nowe buty pomogą mi w tym dzięki odpowiedniej precyzji i kontroli nad piłką – przyznał pomocnik, który obecnie przebywa na wakacjach po mistrzostwach świata.

 

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Cały czas są narzekania na złe prowadzenie klubu przez zarząd, więc nawet wole sobie nie myśleć co by było jakbyśmy byli takim Liverpoolem. W połowie roku sprzedajemy najlepszego zawodnika, później dochodzimy do finału LM, mamy szansę na historyczny sukces i przegrywamy w finale z bardzo słabym Realem, bo po kontuzji Salaha nie ma kto ciągnąć gry. A jakby był Coutinho.. :D

@Yoshi94: Ale teraz dokonali ciekawych transferów Przede wszystkim bramkarz Allisson no i Xherdan Shaqiri który na mundialu grał dość przyzwoicie A co najważniejsze zachowali wszystkie gwiazdy przynajmniej na razie A co do sprzedaży Coutinho to z niewolnika nie ma pracownika
« Powrót do wszystkich komentarzy