Coutinho: Trzy dokonane transfery z pewnością będą dla nas dużym wzmocnieniem

Grzegorz Zioło

30 lipca 2018, 15:00

Sport

22 komentarze

Philippe Coutinho cieszy się z możliwości FC Barcelony w nadchodzącym sezonie. Brazylijczyk podzielił się swoimi wrażeniami w ojczyźnie podczas prezentacji nowych butów Nike Phantom VSN.

Pomocnik nie kryje radości z dołączenia do drużyny dwóch jego rodaków: Arthura i Malcoma. – Oczekiwania zawsze są duże, kiedy rozpoczyna się nowy sezon. Przyszło do nas trzech nowych zawodników, a dwóch z nich to Brazylijczycy. Na pewno będą dla nas dużym wzmocnieniem. Oczekiwania są ogromne: zawsze jesteśmy skoncentrowani na zdobywaniu tytułów i mam nadzieję, że dokonam tego nosząc na nogach te buty – powiedział Coutinho. 

W zeszłym sezonie Brazylijczyk wziął udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów jako zawodnik Liverpoolu, który wiosną już bez tego piłkarza w składzie niespodziewanie dotarł aż do finału. Teraz Coutinho liczy na sukces w tych rozgrywkach w koszulce Barcelony. – Liga Mistrzów to wielki turniej. Moją ambicją jest wygranie jej pewnego dnia. Będziemy przygotowani na walkę o najwyższe cele i mam nadzieję, że nowe buty pomogą mi w tym dzięki odpowiedniej precyzji i kontroli nad piłką – przyznał pomocnik, który obecnie przebywa na wakacjach po mistrzostwach świata.

 

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Myśle że w tym sezonie strzeli z 30 bramek
« Powrót do wszystkich komentarzy