Prezes AS Romy: Przyjmę przeprosiny, jeśli Barcelona odda nam Messiego

Jakub Grzeszczak

26 lipca 2018, 21:30

Marca

124 komentarze

Prezes AS Romy James Pallotta wypowiedział się na temat transferu Malcoma do FC Barcelony. Amerykański przedsiębiorca nie ukrywał swojego rozczarowania i irytacji. - Przyjmę przeprosiny od Barçy tylko, jeśli sprzeda nam Messiego – powiedział w wywiadzie.

- Barcelona zagrała w nieetyczny sposób. Rankiem Monchi brał udział w wideokonferencji z agentem zawodnika i osiągnięto porozumienie. Mamy na to dowody, więc wszystko wskazuje na to, że Bordeaux zostanie wezwane do złożenia zeznań.

- Katalończycy przeprosili nas wczoraj za zaistniałą sytuację, lecz nie przyjmuję tych przeprosin. Zrobię to jedynie pod warunkiem, że oddadzą nam Messiego – skomentował całą sytuację Amerykanin.

Włoski dziennikarz przeprowadzający wywiad z prezesem Romy powiedział, że żadne porozumienie nie zostało podpisane, na co Pallotta odpowiedział: - wszystkie drużyny wiedzą, jak to funkcjonuje. Pomińmy kwestię prawną. Takie zachowanie było nieetyczne i niemoralne.

Na koniec Pallotta porównał Serie A z LaLigą, stawiając wyżej włoskie calcio. - W Serie A drużyna jedzie na mecz na przykład do Cagliari i musi się napocić, żeby wywalczyć chociaż remis. W lidze hiszpańskiej wszystko jest o wiele prostsze – stwierdził prezes Romy.

Zdjęcie: Calcio Streaming / CC BY 4.0

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Chyba Roma musi się napocic bo jest powiedzmy średnim klubem jakoś Juve leje wszystkich i nie narzeka
Komentarz usunięty przez użytkownika
« Powrót do wszystkich komentarzy