Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Sport: Douglas Pereira bliski odejścia do Sivassporu na zasadzie wypożyczenia

 20 lipca 2018, 21:00

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Sport

 54 komentarze

Jak donosi dziennik Sport, Barcelona jest bardzo bliska dojścia do porozumienia z Sivassporem w sprawie wypożyczenia Douglasa Pereiry.

Kataloński dziennik już kilkanaście dni temu informował o zainteresowaniu prawym obrońcą ze strony tureckiego klubu. Wcześniej Barcelona odrzuciła propozycję Nantes, ponieważ Francuzi byli gotowi opłacać tylko 50% zarobków piłkarza. Natomiast Sivasspor ma przejąć na swoje barki niemal całe wynagrodzenie Douglasa. 27-latek był też łączony z Espanyolem, ale Los Pericos szybko zdementowali te doniesienia.

Jeśli negocjacje zostaną wkrótce sfinalizowane, Douglas nie poleci z Barceloną 24 lipca na tournée po Stanach Zjednoczonych. W ten sposób zakończy się przygoda Brazylijczyka z katalońskim klubem, ponieważ jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku. W barwach Blaugrany prawy obrońca rozegrał osiem spotkań.

W Sivassporze Douglas będzie mógł spotkać się ze swoim słynnym rodakiem Robinho. W poprzednim sezonie turecki klub zajął siódme miejsce w ligowej tabeli.

Udostępnij:

Komentarze (54)

Gorące tematy