Jair Mina: Rozmawiałem z dyrektorem sportowym Evertonu

Julia Cicha

20 lipca 2018, 19:00

Sport

11 komentarzy

Yerry Mina był jednym z bohaterów Mundialu w Rosji, na którym strzelił trzy gole. Kolumbijczyk został też uznany przez FIFA najbardziej efektywnym obrońcą mistrzostw, co nie pozostało niezauważone przez kluby zainteresowane sprowadzeniem stopera.

Przedstawiciel zawodnika Jair Mina powiedział w programie „Esports COPE”, że Yerry ma wiele ofert, ale cieszy się na myśl o grze w Barcelonie. Wujek piłkarza podkreślił też, że „rozmawiał z dyrektorem sportowym Evertonu [Marcelem Brandsem – przyp. red.]”.

Reprezentant obrońcy dodał, że „w Barçy jest 25 miejsc dla piłkarzy, a wszyscy zawodnicy są ważni. Oczywiste, że dla Yerry’ego istotna jest gra”. – Nie zrobimy nic, jeśli Barça nie powie nam wcześniej, że chce znaleźć nowy klub dla Yerry’ego – zakończył Jair Mina.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dla Miny wypożyczenie było by najlepszą opcją a za rok wskoczy w miejsce Vermy albo nawet i wygryzie Pique :)

Tylko wypozyczenie. Pique nie jest młody a Lenglet nie wiadomo jak sobie poradzi. Niech sie ogra w Betisie czy innym hiszpanskim klubie. Podłapie rytm i jestem pewny ze wskoczy na poziom ktory wymaga Barcelona. Sprzedanie go bedzie strzałem w stope.

Vermaszpitalona niech oddadzą a Dżerry niech zostaje.

Roczne wypożyczenie do drużyny z LaLiga, gdzie miałby pewne miejsce w składzie drużyny złożonej z czteroosobowej linii obrony, a za rok Vermaelen out i mamy czterech mocnych stoperów.

Ostatnia szansa, żeby na nim zarobić dobre pieniądze.

Yerry Mina jest w formie po dobrym mundialu ,aby ją utrzymać musiałby dostawać szanse na częstą gre.Jednak gdy nie mieści się w planach Valverde, możnaby rozważyć wypożyczenie na jeden sezon aby mógł regularnie grać i dalej się rozwijać

konto usunięte

Sprzedać Vermaelena i mamy Pique,Lengleta ,Umtitiego i Minę.Z górkami mozna grać parą Umtiti -Mina,albo Umtiti -Lenglet,a w pierwszych rundach PK i ostatnie dwie kolejki fazy grupowej LM-gdy bedzie juz zapewniony awans-nawey Lenglet -Mina.Gerard nie odpoczywa jak najwięcej i gra tylko w naprawdę ważnych meczach,bo wiek juz daje znać o sobie.

Nawet jeśli będzie musiał odejść, to oby tylko wypożyczenie.