Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Josep Maria Bartomeu stara się ściągnąć Beto Agustiego do zarządu Barcelony

 20 lipca 2018, 18:00

 Radek Koc

Źródło: AS

 3 komentarze

Josep Maria Bartomeu szuka osoby, która będzie z nim blisko współpracować i jednocześnie nie przysporzy kolejnych problemów wewnątrz zarządu. 

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że członkowie wchodzący w skład zarządu Barcelony nie znajdują porozumienia w wielu różnych kwestiach. Bartomeu, który w zeszłą środę świętował trzecią rocznicę zwycięstwa w wyborach prezydenckich, doświadczył dymisji trzech wiceprezydentów: Susany Monje, Carlesa Villarubiego i ostatnio Manela Arroyo, kluczowej postaci w kwestii rozwoju marketingu. 

Bartomeu poszukuje wewnątrz barcelońskiego środowiska nowej osoby o uznanym nazwisku i wzbudzającej zaufanie, która mogłaby dołączyć do składu zarządu. Wybranym kandydatem ma być Beto Agustí, aktualnie pełniący obowiązki prezesa Real Club de Tenis w Barcelonie, a w przeszłości dyrektor generalny ligi koszykarskiej ACB. Ponadto aspiracje Agustíego miałyby sięgać wyżej i w przyszłości miałby on stać się następcą Bartomeu na stanowisku prezydenta. Takie same zamiary ma również Jordi Cardoner, obecnie wiceprezydent Barcelony. 

Udostępnij:

Komentarze (3)

Gorące tematy