Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Zawodnicy FC Barcelony rozpoczęli przygotowania do sezonu 2018/19

 11 lipca 2018, 11:45

 Grzegorz Zioło

Źródło: Mundo Deportivo

 12 komentarzy

Dziś o 9 rozpoczęły się przygotowania zawodników FC Barcelony do sezonu 2018/19. Piłkarze, którzy nie brali udziału w mistrzostwach świata, udali się do Ciutat Esportiva na testy medyczne.

W ośrodku treningowym Barçy stawiło się 15 zawodników: Sergi Roberto, Rafinha, Jasper Cillessen, Munir, Sergi Samper, Douglas, Marlon, Nélson Semedo, Denis Suárez, Paco Alcácer, Lucas Digne, André Gomes, Aleix Vidal, Adrian Ortolà i Carles Aleñá. Ostatni z nich nie będzie mógł jednak rozpocząć treningów z zespołem, ponieważ przechodzi proces rekonwalescencji po kontuzji uda.

Część z tych piłkarzy może nie polecieć z drużyną 24 lipca na tournée po Stanach Zjednoczonych, ponieważ nie znajdują się oni w planach Ernesto Valverde i powinni szukać sobie nowych klubów. W tej grupie znajdują się między innymi Marlon, Aleix Vidal, Rafinha, Douglas czy André Gomes. Arthur, który dziś po południu wyląduje w Barcelonie, będzie mógł dołączyć do zespołu w czwartek po przejściu testów medycznych, podpisaniu kontraktu i oficjalnej prezentacji.

Po dzisiejszych testach sprawnościowych i medycznych zawodnicy rozpoczną jutro treningi na boisku. Na czwartek, sobotę i poniedziałek przewidziane są dwie sesje o godzinie 10 i 19. W piątek odbędzie się tylko poranny trening, a w niedzielę piłkarze będą mieć dzień wolny.

Udostępnij:

Komentarze (12)

Gorące tematy