Zawodnicy FC Barcelony rozpoczęli przygotowania do sezonu 2018/19

Grzegorz Zioło

11 lipca 2018, 11:45

Mundo Deportivo

12 komentarzy

Dziś o 9 rozpoczęły się przygotowania zawodników FC Barcelony do sezonu 2018/19. Piłkarze, którzy nie brali udziału w mistrzostwach świata, udali się do Ciutat Esportiva na testy medyczne.

W ośrodku treningowym Barçy stawiło się 15 zawodników: Sergi Roberto, Rafinha, Jasper Cillessen, Munir, Sergi Samper, Douglas, Marlon, Nélson Semedo, Denis Suárez, Paco Alcácer, Lucas Digne, André Gomes, Aleix Vidal, Adrian Ortolà i Carles Aleñá. Ostatni z nich nie będzie mógł jednak rozpocząć treningów z zespołem, ponieważ przechodzi proces rekonwalescencji po kontuzji uda.

Część z tych piłkarzy może nie polecieć z drużyną 24 lipca na tournée po Stanach Zjednoczonych, ponieważ nie znajdują się oni w planach Ernesto Valverde i powinni szukać sobie nowych klubów. W tej grupie znajdują się między innymi Marlon, Aleix Vidal, Rafinha, Douglas czy André Gomes. Arthur, który dziś po południu wyląduje w Barcelonie, będzie mógł dołączyć do zespołu w czwartek po przejściu testów medycznych, podpisaniu kontraktu i oficjalnej prezentacji.

Po dzisiejszych testach sprawnościowych i medycznych zawodnicy rozpoczną jutro treningi na boisku. Na czwartek, sobotę i poniedziałek przewidziane są dwie sesje o godzinie 10 i 19. W piątek odbędzie się tylko poranny trening, a w niedzielę piłkarze będą mieć dzień wolny.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W końcu.Już nie mogłem się doczekać :D

Podejrzewam ze wszyscy w szatni leją z Duglasa ze co roku jest na testach medycznych a i tak odchodzi.
Nie zły przekręt i pranie pieniążków z nim zrobili

A ponoć Gomes po zakończeniu sezonu juz szafkę opróżnił ...

Skoro do sprzedaży są Vidal, Gomes, Rafinha, Munir, Denis, Douglas i Marlon, a pewnie w pierwszej drużynie nie wylonduje Ortola to na treningu stawiło się 7 potencjalnych zawodników ekipy na przyszły sezon. Z tym, że nie wiadomo co z Samperem. Mam nadzieję, że szybko ich sprzedadzą, kupią kogo mają kupić i zaczną się poważne przygotowania do przyszłego sezonu. Aż doczekać się nie mogę! :)

Once de gala!
Crème de la crème!
Elita!

Same perełki...

Wszystko fajnie, ale wie ktoś może co z Lengletem?