RAKBANK nowym partnerem regionalnym FC Barcelony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Grzegorz Zioło

10 lipca 2018, 19:00

FCBarcelona.cat

14 komentarzy

FC Barcelona ogłosiła dziś, że zawarła porozumienie sponsorskie z National Bank of Ras Al Khaimah (RAKBANK), który stanie się oficjalnym bankiem klubu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na najbliższe trzy lata (z możliwością przedłużenia umowy o kolejne dwa).

Porozumienie zostało podpisane dzisiaj w loży prezydenckiej na Camp Nou przez dyrektora generalnego FC Barcelony Óscara Grau oraz dyrektora generalnego ds. bankowości osobistej RAKBANK-u Frederica de Melkera.

Porozumienie obejmuje wypuszczenie na rynek nowych produktów wspólnej marki, takich jak karty kredytowe i debetowe Mastercard. Klienci RAKBANK-u, którzy są kibicami FC Barcelony, będą ponadto mieli dostęp do produktów klubu i możliwości oglądania na żywo meczów Blaugrany, a także do wielu innych korzyści.

RAKBANK, znany też jako National Bank of Ras Al Khaimah (P.S.C.), jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Bank został założony w 1976 roku, a w 2001 roku przeszedł znaczącą transformację, zmienił nazwę na RAKBANK i przebranżował się z bankowości czysto korporacyjnej na bankowość detaliczną i dla małych przedsiębiorstw. RAKBANK to spółka publiczna z siedzibą w emiracie Ras Al Khaimah, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Abu Zabi (ADX).

Wypowiedź Petera Englanda, prezesa RAKBANK-u

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z zawarcia strategicznego sojuszu pomiędzy RAKBANK-iem i FC Barceloną. Duch piłki nożnej jest ponadczasowy i chcemy zaoferować wyjątkowe, wartościowe propozycje poprzez karty kredytowe i debetowe RAKBANK oraz inne produkty bankowe. Zawierają one też pakiet korzyści BarçaRewards bezpośrednio związany z kibicami Barcelony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, który oferuje atrakcyjne korzyści i przywileje związane z piłką nożną.

Wypowiedź Frederica de Melkera, dyrektora generalnego ds. bankowości osobistej RAKBANK-u 

– Jesteśmy zadowoleni z zawarcia współpracy z FC Barceloną, jednym z najważniejszych klubów piłarskich na świecie. Dzięki temu będziemy oficjalnym bankiem klubu w naszym państwie. Zjednoczone Emiraty Arabskie to kraj miłośników futbolu, którzy z zainteresowaniem śledzą ten sport. Z tego powodu uznaliśmy za korzystne zbliżyć ich ulubiony klub do ich ojczyzny, nawiązując współpracę pomiędzy FC Barceloną i RAKBANK-iem.

 
REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kiedy w PL taka inicjatywa że jak się ma konto w banku to będzie można oglądać mecze Barcy? :(
Jesteśmy trzecim światem jak widać :(

Swoją drogą, za porozumienie z "bankiem regionalnym" kasujemy podobne kwoty, jak Juventus, finalista LM niedawny, nabywca Ronaldo, ma od Jeepa czyli sponsora głównego czy od sponsora technicznego.

Sponsor regionalny ale mam nadzieje, ze płaca sporo.

czemu na koszulce jest akurat numer 18?
konto usunięte

Nazwy bywają zabawne... oby jednak ta nie okazała się adekwatna.
nazwa adekwatna do instytucji :)

Biznes się kręci.

Czy Katar mógłby sprawić, by dobrym piłkarzom dać europejski paszport, tak by dobrzy piłkarze nie odchodzili z klubu?

czy to jakis niesmaczny zart odnosnie Abidala i Rosella?

RAKOWY BANK hehe xd hihi

No Bartek może teraz będziesz miał fundusze na transfery