Arthur pożegnał się z kibicami Grêmio podczas konferencji prasowej

Ela Rudnicka

6 lipca 2018, 16:50

Mundo Deportivo

27 komentarzy

Podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej Arthur Melo pożegnał się z Grêmio oraz z kibicami drużyny. Zawodnik potwierdził, że Barcelona zdecydowała się przyspieszyć transfer.

Zależało mi na tym, żeby pojawić się na tej konferencji, ponieważ darzę kibiców ogromną sympatią. Spełniam swoje marzenie i zawdzięczam to właśnie im. To nie jest pożegnanie, mówię wam „do zobaczenia” i mam nadzieję jeszcze kiedyś tutaj wrócić – zapewnił Arthur.

21-letni pomocnik w samych superlatywach wypowiadał się o Barcelonie i zapewnił, że to klubowi zależało na jego wcześniejszym pojawieniu się w stolicy Katalonii: – władze Barçy nalegały, żebym dołączył do zespołu latem. Kluby rozmawiały na ten temat, ja nie brałem udziału w negocjacjach. Słyszałem cudowne rzeczy o Barcelonie, o mieście oraz o kibicach. Mam spore oczekiwania związane z pobytem.

Ze swojej strony dyrektor Grêmio André Zanota dodał: "Arthur poleci do Barcelony w weekend. Dziś jest z nami, żeby pożegnać się z klubem". Odniósł się również do spraw zw. z transferem zawodnika: - kończymy formalności związane ze sprzedażą Arthura, pozostaje jeszcze kilka szczegółów. Wszystko gotowe będzie najwcześniej jutro.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jeśli Paulinho odejdzie to w jego miejsce wskoczy Arthur i nie trzeba pozbywać się Miny. Bo wtedy mamy Cou, Mina i Arthur.

@bielnikk: Jak nie Mine to trzeba bedzie sprzedac Verme bo 5 stoperow nam nie potrzeba

@barteq: niby czemu? vermalenowi w wieku 35lat bycie zapasowym obrońcą raczej nie przeszkadza a słaby nie jest

@Kyuzo: Valverde chcial miec waska kadre to po co mu 5 stoperow? jak bedzie trzeba to lepiej 5. stopera powolac z Barcy B

@bielnikk: Oby Paulinho nie odszedł, będzie to wielka strata i głupota Barcelony.
« Powrót do wszystkich komentarzy