Mundo Deportivo: Napoli pozyska Fabiana Ruiza i zrezygnuje z André Gomesa

Julia Cicha

23 czerwca 2018, 17:00

Mundo Deportivo

46 komentarzy

André Gomes miał szansę na transfer do Juventusu, jednak klub z Turynu ostatecznie zdecydował się sprowadzić Emre Cana. Teraz zrezygnować ze starań o Portugalczyka może również Napoli.

Nowy trener włoskiego zespołu Carlo Ancelotti był zainteresowany pozyskaniem Gomesa, którego znał jeszcze z czasów, gdy prowadził Real w lidze hiszpańskiej. Pomocnik nie chce jednak zrezygnować z wysokich zarobków w Barcelonie, a Katalończycy nie chcą oddać go za niewielką kwotę. W związku z tym Napoli jest bardzo blisko zakontraktowania Fabiana Ruiza z Betisu. Co ciekawe, piłkarzem interesowała się również Barca.

30 milionów euro klauzuli odejścia oraz pensja w wysokości 2,5 miliona netto za sezon sprawiają, że Włosi skłaniają się ku opcji z Sewilli. Fabian poleciał w środę do Neapolu razem z rodziną. Transfer nie został jeszcze potwierdzony, ale wygląda na to, że André Gomes stracił kolejną szansę.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

No to lipa. Coś czuję że to nie sprzedamy w tym okienku i pójdzie na wyposażenie. Mam nadzieję że chociaż uda się sprzedać: Vidala, Denisa, Rafinhe i Munira a także wypożyczyć Mine
konto usunięte

@Barca7728: Denis nie chce odejść. Na sile go nie wypchniesz z klubu
konto usunięte

@Eto'o9 R10: Jeśli przyjdzie Arthur i jakiś pomocnik na już gwarantujący jakość, np.Thiago, Pjanic, Veratti czy Rabiot to nie ma miejsca dla Denisa, pamiętaj o Alenii. Denis to przeciętny grajek, na rezerwowego nic ponad to.

@Barca7728: Ale ja jestem pierwszym który by go sprzedał. Ale Denis nie chce odejść. On nie chce.
konto usunięte

@Eto'o9 R10: Wiem o tym, też czytam artykuły na tej stronie, a już parę razy o nim było i on zawsze powtarzał że chce grać w Barcelonie. Trudna sytuacja, chyba będziemy musieli go zostawić jeszcze co najmniej na rok, a za rok spróbować sprzedać.
« Powrót do wszystkich komentarzy