Pierwsze spotkanie Érica Abidala z Ernesto Valverde w sprawie planowania kadry na nowy sezon

Dariusz Maruszczak

22 czerwca 2018, 08:30

FCBarcelona.cat

35 komentarzy

Jak poinformowała FC Barcelona za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu, w Ciutat Esportiva odbyło się wczoraj spotkanie na szczycie między nowym dyrektorem sportowym Erikiem Abidalem a trenerem pierwszego zespołu Ernesto Valverde.

Na spotkaniu byli również obecni menedżer generalny obszaru sportowego FC Barcelony Pep Segura, a także zastępca dyrektora sportowego Ramon Planes. Valverde przerwał nawet wakacje, by wziąć udział w rozmowach na temat planowania kadry na sezon 2018/19. Całą czwórkę czekają trudne decyzje nie tylko odnośnie potencjalnych transferów do klubu, ale również sprzedaży poszczególnych zawodników czy znalezienia miejsca w kadrze dla utalentowanych wychowanków.

Przypomnijmy, że Barcelona rozpocznie przygotowania do sezonu 11 lipca. 24 lipca drużyna wyleci na tournée po Stanach Zjednoczonych, podczas którego zmierzy się z Tottenhamem, Romą i Milanem.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mina Ernesta mówi więcej niż tysiąc słów...
(Znów trzeba będzie grać gomesami :/ )

Bo nie wygraliśmy LM to już nic się im nie udaje jestem za tym by podkreślać 48 spodnie bez porażki i zdobycie czwartego pucharu króla z rzędu a czasami nowi piłkarze potrzebują czasu jak Osama i szczęścia by nie mieć kontuzji

Nie przyszedł Griezmann, to starać się o Dybale . Miejsce się dla Niego znajdzie . S.Roberto mógł grać na obronie, to i Dybala się odnajdzie .
konto usunięte

Abidal do Ciebie teraz zwracam sie!!!. Prosze o środkowego napastnika zmiennika dla El Pistolero, Sprawę potraktuj piorytetowo, abym nie musial stwierdzić ,ze nowa funkcja przerosła Ciebie

Każdy się wzmacnia piłkarzami którzy wchodzą na szczyt swojego potencjału i mają najlepsze lata swojej gry teraz. Tylko my chcemy ściągać no name-ów , emerytów lub szklanki. Temu zarządowi już nic niepomoże. Niemają pomysłu na klub.

Dawac Arthura i Eriksena do pomocy! Mina out w jego miejsce Lenglet i po sprawie bo wiecej hajsu i tak skapcy nie wydadza

Chciałbym zobaczyc środkowego obrońcę Inigo Martineza plus thiago i Miralem Pjanić albo Eriksen

Będzie lista z około 10 nazwiskami a przyjdzie Arthur i nasz zespół nas zaskoczy ale tym razem w 1/8 ;)

Valverde taki jakiś nie do końca zadowolony. W tamtym roku prosił o środkowego obrońcę Inigo Martineza, a dostał w styczniu Mine. Ile on biedny musiał zdrowasiek odmówić w sezonie za zdrowie Vermaelena, to tylko wie on sam. Ciekawe co będzie w tym roku. Pewnie zaś, że lista życzeń trenera nie pokrywa się z planami pozostałej trójki odpowiedzialnej za transfery. Jak widzę tego Segurę, to mi nawet kawy z rana nie potrzeba.