Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Barcelona otrzymuje wiele ofert za José Arnaiza, ale może zgodzić się jedynie na wypożyczenie

 21 czerwca 2018, 10:30

 Grzegorz Zioło

Źródło: Sport

 24 komentarze

  • José Arnaiz wzbudził zainteresowanie wielu klubów dobrymi występami w barwach Barcelony B
  • Napastnik leczy obecnie kontuzję pachwiny, która wykluczyła go z gry przez ostatnie pół roku
  • Blaugrana może zgodzić się jedynie na wypożyczenie Arnaiza, a sam zawodnik chciałby w przyszłym sezonie grać w Primera División

José Arnaiz nie zdołał rozegrać całego sezonu w barwach Barcelony B, ale dobre występy przed kontuzją pachwiny były wystarczające, żeby wzbudzić zainteresowanie dyrektorów sportowych kilku klubów. Jak podaje Sport, napastnik Barçy ma obecnie do wyboru oferty nawet dziesięciu zespołów, ale Blaugrana może zgodzić się na jego odejście jedynie w formie wypożyczenia.

Jednym z zainteresowanych klubów jest Getafe, dla którego transfer Arnaiza miałby być rekompensatą za utratę Ramona Planesa na rzecz Barcelony. Katalończycy nie chcą jednak tracić praw do swojego napastnika, na którego zwrócił uwagę Ernesto Valverde. Arnaiz jako jedyny zawodnik drużyny rezerw otrzymał w zeszłym sezonie szansę debiutu w Primera División, choć pojawił się na boisku jedynie na pięć minut w styczniowym meczu z Levante.

Decyzja trenera Blaugrany w sprawie Arnaiza będzie mieć duże znaczenie dla przyszłości zawodnika. Napastnik zostanie w Barcelonie tylko, jeśli będzie mógł liczyć na grę w pierwszym zespole. Jeśli miałby odejść z klubu, chciałby występować w Primera División. Oprócz ofert z ligi hiszpańskiej Arnaiz otrzymuje też propozycje z Anglii i Francji. Niewiadomą pozostaje też forma 23-latka, który po kontuzji pachwiny musiał przejść operację i przez ostatnie pół roku był wykluczony z gry.

 

Udostępnij:

Komentarze (24)

Gorące tematy