Oficjalnie: Antoine Griezmann ogłosi swoją decyzję dzisiaj o 21:15 [AKTUALIZACJA]

Julia Cicha

14 czerwca 2018, 15:18

Sport, Mundo Deportivo, Twitter

285 komentarzy

Poznaliśmy datę i godzinę końca sagi z Griezmannem w roli głównej. Zawodnik oznajmi wszystkim swoją decyzję dziś o 21:15 w nagraniu wideo, o którym pisaliśmy wcześniej.

Film będzie można zobaczyć jedynie na kanale 0 telewizji Movistar. To właśnie telewizja opublikowała dziś tweet, w którym oficjalnie informuje o ogłoszeniu decyzji Griezmanna. Sam zawodnik podał tę wiadomość dalej, po czym można wnioskować, że jest ona prawdziwa. Hiszpańskie media spekulują, że za wideo stoi w dużej mierze Gerard Piqué. „El mon a RAC1” poinformował, że inicjatywa jest związana z platformą Power to the Players prowadzoną przez obrońcę Barçy wspólnie z Sergio Ramosem. Ma ona również związek z The Players’ Tribune – platformą, na której Piqué opublikował kilka wywiadów z zawodnikami. Gerard również podał dalej tweet, pisząc: „popcorn i oglądamy dziś wieczorem #DecyzjęGriezmanna”.

Nie oznacza to jednak, że Griezmann na pewno przejdzie do Barcelony. Mundo Deportivo podaje nawet, że napastnik wycofał się ze wstępnego porozumienia z Barçą i ostatecznie zostanie w Atlético. Brat zawodnika opublikował dziś filmik, w którym śpiewa hymn Atléti, co również może być pewną wskazówką.

Aktualizacja

Movistar opublikował kolejny fragment filmu, w którym Griezmann odpowiada na pytanie, czy boi się, że podejmie złą decyzję. Francuz odpowiedział: "nie, bo wiem, że będę zdecydowany na 100%. Nie będę żałował niezależnie od tego, czy zostanę, czy odejdę".

Poleć artykuł