Ronaldo: Cristiano jest wybitnym zawodnikiem, ale w grze Messiego jest więcej magii

Jakub Grzeszczak

13 czerwca 2018, 16:24

Marca

25 komentarzy

Były zawodnik Barcelony i Realu Madryt Ronaldo w wywiadzie dla niemieckiego dziennika Sport Bild pochwalił umiejętności Cristiano Ronaldo, ale przyznał, że preferuje styl gry Leo Messiego.

- Niesamowita postawa i mentalność zwycięscy Portugalczyka sprawiają, że jest on wyjątkowym zawodnikiem. Przyznaję jednak, że w grze Lionela Messiego jest więcej magii. Jest kompletnym zawodnikiem, ma świetny drybling i zawsze potrafi niespodziewanie stworzyć okazję do strzelenia bramki - powiedział Brazylijczyk.

Ronaldo dodał także, że CR7 gra w spokojniejszy sposób, jest „bardzo dobry techniczne” i mimo 33 lat wciąż gra na najwyższym poziomie: - czas pokaże, jak ostatecznie odznaczy się w historii. Transfer do Realu Madryt był najlepszą decyzją, jaką mógł podjąć w karierze. Już w Manchesterze zdobywał imponującą liczbę bramek, jednak w Realu stał się jeszcze bardziej kompletny. Wygranie mistrzostw świata pomaga w zapisaniu się na kartach historii jako wielki piłkarz – zakończył. 

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Zwycięscy-zwycięzcy

w grze messiego nie ma wiecej magii , tylko wiecej inteligencjii potrafi wiecej wycisnąć z każdej akcjii Cristiano przede wszystkim indywidualnie jest mocny ale nie daje od siebie tyle drużynie co leo , nie organizuje gry , nie obsługuje kolegów , on potrafi grać sam jeden leo wpływa na całą drużynę z przodu

Przeciesz tych bredni nie da się czytać.

Idź na pokera i na whyski Ty stary capie i skończ swoje smieszne wypowiedzi na temat piłki nożnej bo co tydzień mówisz co innego i co tydzień masz inny typ na najlepszego piłkarza na świecie. Tyle w temacie Ronaldo

Jak dla mnie to on gada co mu ślina na język przyniesie. Gdzie powieje tam go niesie. Nie tak dawno rozprawiał zdaje się że Messi nie ma startu do Krystyny.

Droga redakcjo, mały babol wam się wkradł do artykułu - powinno być "mentalność zwycięZcy". Chciałem jedynie zwrócić uwagę ;)

Zauważyłem, że większość gwiazd wypowiada się tak: Messi jest lepszy i przyznaję to, ale powiem coś żeby CR się nie popłakał.
Komentarz usunięty przez użytkownika
konto usunięte

Piłkarz był wybitny, i dobrze gada, co nie zmienia faktu że wygląda jakby łeb do ula wsadził

cr gra w spokojniejszy sposob bo caly zespol gra na niego kreujac mu patelnie

Gdyby nie kontuzje to wygrywał by w Statystykach i trofeach z Cr7

Nie lubię Messiego, ale gruby Ronaldo ma rację. Messi jest lepszy.

W grze Ronaldinho też było więcej magii, a w 11 wszech czasów przez niego wybranej go zabrakło xD

Oj gdyby można było na żywo zobaczyć tego magika w najwyższej formie

Ronaldo jest tylko jeden !

Jakby nie mógł powiedzieć wprost, że Messi jest lepszy ;)