Marc-André ter Stegen: Chciałbym, by Thiago wrócił do Barcelony

Julia Cicha

13 czerwca 2018, 11:00

Sport

15 komentarzy

Marc-André ter Stegen jest zwolennikiem powrotu na Camp Nou Thiago Alcântary. Bramkarz, który przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji, uważa, że pomocnik mógłby być dla Barcelony dobrym wzmocnieniem.

− Chciałbym, by Thiago grał w Barcelonie, jego styl gry nam pasuje. Thiago ma interesującą osobowość i na pewno dałby nam wiele możliwości. Gdyby udało się przeprowadzić transfer, byłoby to świetną wiadomością dla niego i dla nas. Mowa bowiem o wyjątkowym rodzaju piłkarza – powiedział ter Stegen w wywiadzie dla niemieckiego dziennika Sport Bild.

Bramkarz nie jest jedynym zwolennikiem powrotu Thiago do Barçy. W przeszłości media informowały już, że wielu graczy Blaugrany chętnie przywitałoby pomocnika z powrotem. Guillermo Amor również nie zamknął mu opcji powrotu podkreślając, że zawodnik nie odszedł z klubu dla pieniędzy. Z kolei Bayern Monachium jest skłonny sprzedać piłkarza za odpowiednią kwotę.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wyobrażacie to sobie ?
Coutinho i Thiago, Arthur w pomocy ? to byłoby coś pięknego, być może stary dobry urok Barcy by miał szansę powrócić.. chciałbym być świadkiem tego.

Też chciałbym powrotu Thiago do Barcy. Zna ich styl gry, Bayern nie będzie go zatrzymywał jeśli będzie chciał odejść, Barcelona jest nim zainteresowana. Podejrzewam że Thiago też nie ma nic przeciwko temu żeby wrócić na Camp Nou. Więc byłby to naprawdę udany transfer.

nie grali razem = czysta kurtuazja ze strony niemca.

Nie wiem co Wy widzicie w tym Cionku:D

O tak... Marzę o powrocie bo pomocnicy tu się kończą .

Oby nie

Myślę że to byłoby Piękne posunięcie Barcelony i super powrót, bo on na prawdę jest stylem stworzony do Barcelony, a w Bayernie się marnuje.

A 1 lipca zamiast Gierizman fichado, będzie Thiago fichado ;)

Też bym chiała, to świetny grajek a u nas się marnuje bo ja przychodziło do najważniejszych meczy to zaczynał na ławce, jeśli inni byli zdrowi.