Griezmann: Podjąłem już decyzję, ale nie jest to odpowiedni moment, by ją ogłosić

Julia Cicha

12 czerwca 2018, 15:22

Sport

188 komentarzy

Saga z Antoine’em Griezmannem w roli głównej trwa w najlepsze. Na zwołanej dziś konferencji prasowej napastnik powiedział, że podjął już decyzję odnośnie swojej przyszłości, ale nie zamierza jej jeszcze ogłosić.

− To nie jest odpowiedni dzień, by mówić o mojej przyszłości. Wiem, że oczekiwania są duże, ale to nie jest ten dzień – powiedział Francuz, który następnie opowiedział o sprawach dotyczących reprezentacji Francji i zbliżających się mistrzostw świata. Naciskany przez dziennikarzy dodał, że podjął już decyzję, ale na razie jej nie wyjawi.

− Nie czuję dużej presji, jestem spokojny i skupiony na mistrzostwach świata. Jestem szczęśliwy, a to na razie najważniejsze. Od trzech miesięcy żyję z tym zamieszaniem i już się przyzwyczaiłem. Teraz myślę o mundialu – dodał zawodnik. Piłkarski świat jest już nieco zmęczony przedłużającym się oczekiwaniem dotyczącym przyszłości Griezmanna, ale wygląda na to, że na rozwiązanie sprawy trzeba będzie jeszcze poczekać.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

1. Gdyby miał zostać w Atletico, to z na pewno by to ogłosił bo po co to ukrywać, skoro jest pewny pozostania.

2. Gdyby miał przejść do Barcelony, to z szacunku do kibiców Atleticu by to ogłosił, na pewno by to zrozumieli. (szybciej niż np. transfer do Realu).

3. Myślę, że odejdzie z Atletico i zaskoczy wszystkich, którzy stawiają tylko na te dwa kluby.

@JohnBarça: Przejdzie do Barcy ale nie chce robić niepotrzebnego kwasu na ten moment :)

@JohnBarça: Nie może powiedzieć teraz że odchodzi bo Atletico zażąda 200 milionów klauzuli a ta sie zmiejsza po 1 lipca.
« Powrót do wszystkich komentarzy