Griezmann: Podjąłem już decyzję, ale nie jest to odpowiedni moment, by ją ogłosić

Julia Cicha

12 czerwca 2018, 15:22

Sport

188 komentarzy

Saga z Antoine’em Griezmannem w roli głównej trwa w najlepsze. Na zwołanej dziś konferencji prasowej napastnik powiedział, że podjął już decyzję odnośnie swojej przyszłości, ale nie zamierza jej jeszcze ogłosić.

− To nie jest odpowiedni dzień, by mówić o mojej przyszłości. Wiem, że oczekiwania są duże, ale to nie jest ten dzień – powiedział Francuz, który następnie opowiedział o sprawach dotyczących reprezentacji Francji i zbliżających się mistrzostw świata. Naciskany przez dziennikarzy dodał, że podjął już decyzję, ale na razie jej nie wyjawi.

− Nie czuję dużej presji, jestem spokojny i skupiony na mistrzostwach świata. Jestem szczęśliwy, a to na razie najważniejsze. Od trzech miesięcy żyję z tym zamieszaniem i już się przyzwyczaiłem. Teraz myślę o mundialu – dodał zawodnik. Piłkarski świat jest już nieco zmęczony przedłużającym się oczekiwaniem dotyczącym przyszłości Griezmanna, ale wygląda na to, że na rozwiązanie sprawy trzeba będzie jeszcze poczekać.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"ale wygląda na to, że na rozwiązanie sprawy trzeba będzie jeszcze poczekać."poczekac do 1 lipca, gdzie oglosi ze odchodzi do nas? :) cos czuje, ze tak bedzie bo przeceiz nie moze teraz powiedziec, ze odchodzi :) Jeszcze Atletico przyczepi sie, ze Griezmann prowadzil negocjacje bez ich zgody :) Griezman Fichado! : )


zapomnialem jeszcze dodac, ze jakby chcial zostac w Atletico to juz dawno by to oglosil :) bo przecieez takie milczenie to brak szacunku dla nich tym bardziej, ze udziela wywiadow, ktore daja duzo do myslenia :)
« Powrót do wszystkich komentarzy