Griezmann: Podjąłem już decyzję, ale nie jest to odpowiedni moment, by ją ogłosić

Julia Cicha

12 czerwca 2018, 15:22

Sport

188 komentarzy

Saga z Antoine’em Griezmannem w roli głównej trwa w najlepsze. Na zwołanej dziś konferencji prasowej napastnik powiedział, że podjął już decyzję odnośnie swojej przyszłości, ale nie zamierza jej jeszcze ogłosić.

− To nie jest odpowiedni dzień, by mówić o mojej przyszłości. Wiem, że oczekiwania są duże, ale to nie jest ten dzień – powiedział Francuz, który następnie opowiedział o sprawach dotyczących reprezentacji Francji i zbliżających się mistrzostw świata. Naciskany przez dziennikarzy dodał, że podjął już decyzję, ale na razie jej nie wyjawi.

− Nie czuję dużej presji, jestem spokojny i skupiony na mistrzostwach świata. Jestem szczęśliwy, a to na razie najważniejsze. Od trzech miesięcy żyję z tym zamieszaniem i już się przyzwyczaiłem. Teraz myślę o mundialu – dodał zawodnik. Piłkarski świat jest już nieco zmęczony przedłużającym się oczekiwaniem dotyczącym przyszłości Griezmanna, ale wygląda na to, że na rozwiązanie sprawy trzeba będzie jeszcze poczekać.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gdyby miał zostać w ATM to każdy moment byłby dobry żeby to ogłosić ;)

@nineteen: nie do końca, jeśli negocjuje nowy kontrakt z pensją na poziomie 25 mln euro, jak pisała prasa, to dopóki Prezes ATM nie złoży podpisu pod tym kontraktem, to Antoine będzie siedział cicho

@forest: Możesz mieć rację, ale mam nadzieje, że tak nie jest bo chciałbym go bardzo ujrzeć w naszych barwach :)
« Powrót do wszystkich komentarzy