Carlos Queiroz: Cristiano jest najlepszy, ale Messi robi nieludzkie rzeczy na boisku

Ela Rudnicka

31 maja 2018, 14:00

Mundo Deportivo

19 komentarzy

Selekcjoner reprezentacji Iranu Carlos Queiroz oficjalnie dołączył do fanów umiejętności Messiego, podkreślając jednocześnie, że uważa swojego rodaka Cristiano Ronaldo za najlepszego piłkarza na świecie. Ujawnił również, że żałuje, że Iniesta nigdy nie otrzymał Złotej Piłki.

- Messiego powinni zabronić - powiedział kiedyś Queiroz. Pytany o te słowa w rozmowie z Marką powiedział, że „robi on na boisku rzeczy, które nie powinny być dozwolone. Dla mnie Cristiano Ronaldo jest najlepszym zawodnikiem na świecie, ale Messi robi po prostu nieludzkie rzeczy”.

Zdaniem Queiroza wielką stratą jest to, że Andrés Iniesta nigdy nie został nagrodzony Złotą Piłką. - To ogromna strata dla piłki nożnej, że zawodnik pokroju Iniesty odchodzi z Barcelony. Brałem udział w głosowaniach, podczas których nigdy nie oddano mu sprawiedliwości. Świat piłki nożnej wiele mu zawdzięcza. Trudno uwierzyć w to, że nigdy nie dostał Złotej Piłki. Niestety taki już jest futbol.

Fot. rtppt  / CC BY-NC-ND

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kiedyś słyszałem, że zdanie przed "ale" nie ma żadnego znaczenia ;)
konto usunięte

No i taki ciolek zaglosuje na CR bo jest... ogolnie dla niego naj... nie w sezonie ale ogolnie. Nie wazne ze LL mial kiepska, ze final przespal (przez kontuzje pewnie ale kogo to?), oba polfinaly bez bramki... czyli gdzie on jest taki najlepszy? A... jest rodakiem.

On jeden ...hehe

A kto umarł ten nie żyje. Komentarz na tym samym poziomie...

Kolejny idiota.

Czyli można to odczytać jako "Messi jest najlepszy, ale muszę mówić że Ronaldo" ;)

W tym jednym zdaniu sam sobie zaprzeczył.

Już troszkę irytują te artykuły z wypowiedziami kto jest najlepszy. To nie matematyka - nie da się tego zmierzyć. Wiadomo, że trener Portugalii czy Realu nie powie, że Messi lepszy, a trener Argentyny czy Barcelony że Ronaldo. Zawsze to będzie opinia. Głosowanie i złote piłki - równiez opinia. Każdy ma swoje zdanie i tyle. Pozdrawiam :)

kto następny do wyrażania swojej opinii ? Trener reprezentacji Kiribati ?

Najśmieszniejsze, że za chwilę Portugalczyk może mieć więcej ZP.
Jeden z tych przypadków, które pokazują, że czasami statystyka jest ch*** warta ;)
konto usunięte

W gorącym cieniu na miękkim kamieniu, taki sam sens jak słowa tego pana.

Gdzie tu jest sens ? chyba najlepszym piłkarzem na świecie jest zawodnik, który robi własnie nieziemskie rzeczy na boisku, a nie on jest najlepszy bo ja tak mówie...