Carlos Queiroz: Cristiano jest najlepszy, ale Messi robi nieludzkie rzeczy na boisku

Ela Rudnicka

31 maja 2018, 14:00

Mundo Deportivo

19 komentarzy

Selekcjoner reprezentacji Iranu Carlos Queiroz oficjalnie dołączył do fanów umiejętności Messiego, podkreślając jednocześnie, że uważa swojego rodaka Cristiano Ronaldo za najlepszego piłkarza na świecie. Ujawnił również, że żałuje, że Iniesta nigdy nie otrzymał Złotej Piłki.

- Messiego powinni zabronić - powiedział kiedyś Queiroz. Pytany o te słowa w rozmowie z Marką powiedział, że „robi on na boisku rzeczy, które nie powinny być dozwolone. Dla mnie Cristiano Ronaldo jest najlepszym zawodnikiem na świecie, ale Messi robi po prostu nieludzkie rzeczy”.

Zdaniem Queiroza wielką stratą jest to, że Andrés Iniesta nigdy nie został nagrodzony Złotą Piłką. - To ogromna strata dla piłki nożnej, że zawodnik pokroju Iniesty odchodzi z Barcelony. Brałem udział w głosowaniach, podczas których nigdy nie oddano mu sprawiedliwości. Świat piłki nożnej wiele mu zawdzięcza. Trudno uwierzyć w to, że nigdy nie dostał Złotej Piłki. Niestety taki już jest futbol.

Fot. rtppt  / CC BY-NC-ND

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

kto następny do wyrażania swojej opinii ? Trener reprezentacji Kiribati ?

@Ares!: Ja trenuje moja druzyne w fifa I mowie ze Leo jest najlepszy na swiecie a ronaldo to najwiekszy celebryta nic wiecej :)
« Powrót do wszystkich komentarzy