Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Sobota, 18 sierpnia 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Carles Puyol: Nie można rezygnować z ligi, ale w Pucharze Króla powinni występować rzadziej grający piłkarze

 27 maja 2018, 13:40

 Julia Cicha

Źródło: Mundo Deportivo

 67 komentarzy

Po wygranej Realu Madryt z Liverpoolem ze wszystkich stron posypały się gratulacje w kierunku zespołu Królewskich. Również były kapitan Barcelony Carles Puyol skomentował to wydarzenie, krytykując przy okazji swój były klub.

„Gratulacje, madridistas! Cztery Ligi Mistrzów w ciągu pięciu lat przy jednej z najlepszych wersji Barcelony w historii… musimy pomyśleć nad priorytetami” – napisał były obrońca na Twitterze. Puyol odniósł się w ten sposób do braku sukcesów Barçy na arenie międzynarodowej, mimo zdobycia dubletu.

Niedługo później jeden z użytkowników zapytał: „czyli rezygnujemy z ligi i skupiamy się całkowicie na Lidze Mistrżów?”. Puyol odpowiedział: „nigdy nie można rezygnować z LaLigi, ale w Pucharze Króla powinni grać zawodnicy, którzy na co dzień nie dostają szans, dzięki czemu bylibyśmy w formie na Ligę Mistrzów. Niemniej jednak uważam, że Barcelona rozegrała świetny sezon. Visca el Barça na zawsze”.

Fot. Gerard Reyes / CC BY 2.0

Udostępnij:

Komentarze (67)

Gorące tematy