Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Sobota, 18 sierpnia 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Francisco García Pimienta: Zawodnicy Barçy B wiedzą, o co grają

 26 maja 2018, 20:00

 Julia Cicha

Źródło: Mundo Deportivo

 1 komentarz

Barça B pojechała dziś do Albacete, gdzie jutro rozegra kolejny mecz w walce o utrzymanie w Segunda División A. Francisco García Pimienta przeanalizował jutrzejsze spotkanie w wypowiedzi dla mediów.

− Dwa ostatnie wygrane spotkania były bardzo dobre zarówno pod względem gry, jak i efektywności pod bramką rywali. Chłopcy zdają sobie sprawę, o co grają, są bardzo zmotywowani. Na stadionie rodem z Primera División na pewno zastaniemy świetną atmosferę, to dodatkowo zmotywuje piłkarzy. Jeśli zdobędziemy trzy punkty, będziemy mogli wrócić na Miniestadi i spróbować dokończyć pracę – powiedział trener.

Albacete również walczy o utrzymanie i nie może pozwolić sobie na potknięcie. − Nasi rywale też grają o dużą stawkę, ale po ostatnich dwóch kolejkach zasłużyliśmy na zachowanie szans na utrzymanie aż do końca.

García Pimienta będzie mógł już liczyć na Carlesa Aleñę i Iñigo Ruiza, którzy pauzowali w ostatnim meczu z powodu sankcji. Poza kontuzjowanymi Abelem Ruizem, Oriolem Busquetsem i José Arnaizem powołania na spotkanie z Albacete nie otrzymali też Varo, Martínez, Hongla, Samu Araujo i McGuane.

Fot. LessterKal / CC BY-SA 4.0

Udostępnij:

Komentarze (1)

Gorące tematy