Ballou Tabla nie przyjął powołania do reprezentacji Kanady U-21, żeby skupić się na walce o utrzymanie w Segunda División

Grzegorz Zioło

26 maja 2018, 09:00

Mundo Deportivo

3 komentarze

19-letni Ballou Tabla z FC Barcelony B nie przyjął powołania do reprezentacji Kanady U-21 na prestiżowy turniej w Tulonie, który zostanie rozegrany w tej miejscowości w dniach 26 maja - 9 czerwca.

Zawodnik pozyskany zimą z Montrealu Impact woli zostać w Barcelonie i pomóc kolegom z drużyny w decydujących meczach o utrzymanie w Segunda División. Turniej w Tulonie cieszy się dużą renomą w młodzieżowym futbolu, ale Tabla nie chce opuszczać zespołu w momencie, w którym waży się jego przyszłość.

Mundo Deportivo twierdzi również, że Tabla liczy na powołanie do reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Piłkarz urodził się w Abidżanie, ale jako dziecko przeprowadził się z rodzicami do Kanady. Do tej pory Tabla rozegrał jeden mecz właśnie w barwach reprezentacji Kanady U-20.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Azi

Dobra decyzja. Turnieje młodzieżowe (ciężko tak nazwać 21 byków ale co tam;) to jednak nie piłka seniorska. Musi też walczyć o miejsce w kadrze na kolejny sezon, bo z nowym trenerem przychodzi dużo wychowanków. I łatwo nie będzie.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Super postawa, szkoda, że klub nie potrafi się odwdzięczyć zawodnikom choćby np. telefonem do takiego Marlona, którego wypożyczył...

Szacun byku! Utrzymujcie to.