Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Ballou Tabla nie przyjął powołania do reprezentacji Kanady U-21, żeby skupić się na walce o utrzymanie w Segunda División

 26 maja 2018, 09:00

 Grzegorz Zioło

Źródło: Mundo Deportivo

 3 komentarze

19-letni Ballou Tabla z FC Barcelony B nie przyjął powołania do reprezentacji Kanady U-21 na prestiżowy turniej w Tulonie, który zostanie rozegrany w tej miejscowości w dniach 26 maja - 9 czerwca.

Zawodnik pozyskany zimą z Montrealu Impact woli zostać w Barcelonie i pomóc kolegom z drużyny w decydujących meczach o utrzymanie w Segunda División. Turniej w Tulonie cieszy się dużą renomą w młodzieżowym futbolu, ale Tabla nie chce opuszczać zespołu w momencie, w którym waży się jego przyszłość.

Mundo Deportivo twierdzi również, że Tabla liczy na powołanie do reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Piłkarz urodził się w Abidżanie, ale jako dziecko przeprowadził się z rodzicami do Kanady. Do tej pory Tabla rozegrał jeden mecz właśnie w barwach reprezentacji Kanady U-20.

Udostępnij:

Komentarze (3)

Gorące tematy