Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Marc-André ter Stegen dołączył do kolegów na zgrupowaniu reprezentacji Niemiec

 25 maja 2018, 21:00

 Julia Cicha

Źródło: Mundo Deportivo

 20 komentarzy

Marc-André ter Stegen trenuje już z reprezentacją Niemiec, do której dołączył na zgrupowaniu w Alpach Południowych. Podopieczni Joachima Loewa przygotowują się do mistrzostw świata, na których spróbują obronić wywalczony przed czterema laty tytuł.

Reprezentacja Niemiec rozpoczęła zgrupowanie w czwartek. Wtedy też Loew potwierdził, że Manuel Neuer jest na dobrej drodze do uzyskania odpowiedniej formy na mundial. Od czasu kontuzji bramkarza we wrześniu zeszłego roku to ter Stegen był pierwszym golkiperem zespołu.

Niemcy będą pracować we włoskich Alpach do 5 czerwca. Dzień wcześniej trener poda ostateczną listę 23 piłkarzy, którzy pojadą do Rosji. 2 czerwca reprezentacja Niemiec zagra towarzysko z Austrią w Klagenfurcie, a 8 czerwca zmierzy się z Arabią Saudyjską w Leverkusen. Z kolei na mistrzostwach świata drużyna ter Stegena wystąpi w grupie F razem ze Szwecją, Koreą Południową i Meksykiem.

Udostępnij:

Komentarze (20)

Gorące tematy