Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Sobota, 18 sierpnia 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Brazylijskie media: Barcelona złożyła pierwszą ofertę za Rodrygo

 25 maja 2018, 19:00

 Julia Cicha

Źródło: Sport

 23 komentarze

Pep Segura wrócił wczoraj z Brazylii, gdzie negocjował transfer piłkarza Santosu Rodrygo. Sport informuje, że Barcelona rozpoczęła starania o pozyskanie zawodnika, ale do przenosin Brazylijczyka na Camp Nou pozostała jeszcze długa droga.

Barça spieszy się jednak w swoich poczynaniach, czego dowodzi obecność Segury na meczu Santosu z Realem Garcílaso. Brazylijska prasa potwierdziła, że doszło do spotkania między menedżerem generalnym obszaru sportowego Barcelony a prezesem Santosu José Carlosem Peresem. UOL Esporte donosi nawet, że Katalończycy przedstawili już Brazylijczykom pierwszą ofertę, która została jednak odrzucona. Mówi się, że sprowadzenie Rodrygo kosztowałoby Barçę 30 milionów euro.

Jak pisaliśmy wczoraj, prezes Santosu oznajmił już, że nie rozpocznie negocjacji w sprawie transferu Rodrygo, dopóki Barcelona nie ureguluje zobowiązań związanych z zakontraktowaniem Neymara. Brazylijski klub uważa, że nie otrzymał całej kwoty, która mu się należała.

Udostępnij:

Komentarze (23)

Gorące tematy