Real Betis może sprowadzić dwóch piłkarzy Barcelony

Łukasz Lewtak

25 maja 2018, 11:15

Mundo Deportivo

21 komentarzy

Jak informuje dziś Mundo Deportivo, Betis jest zainteresowany sprowadzeniem Paco Alcácera. Z kolei szkoleniowiec Verdiblancos Quique Setien przyznał, że chciałby ściągnąć Denisa Suáreza.

Jak podkreśla dziennikarz Mundo Deportivo Miguel Rico, Betis chce skompletować kadrę, która w przyszłym sezonie będzie w stanie godnie reprezentować klub na dwóch frontach - w Primera División i Lidze Europy. Verdiblancos już dopięli transfery Paua Lópeza, Takashiego Inuiego i Sergio Canalesa. To zapewne jednak nie koniec wzmocnień w drużynie z Andaluzji.

Quique Setien oraz Lorenc Serra Ferrer chcą wzmocnić linię ataku zespołu i z tego względu bardzo uważnie przyglądają się sytuacji Paco Alcácera. Napastnik FC Barcelony może przejść do Betisu w ramach transferu definitywnego lub wypożyczenia, jednak tylko w przypadku, gdy klub z Benito Villamarín sprzeda za dobrą cenę Antonio Sanabrię.

Betis interesuje się również Denisem Suárezem. Trener Quique Setien powiedział wczoraj: "chciałbym mieć Denisa Suáreza w swoim zespole". O sprowadzenie pomocnika może być jednak trudno, ponieważ sam zawodnik podkreślił, że chce odnosić sukcesy w Barcelonie, szczególnie po tym, jak Ernesto Valverde dał mu szansę w końcówce sezonu. Mimo to należy wziąć pod uwagę, że Barça potrzebuje pieniędzy na transfery, a cena Denisa Suáreza na rynku może być wysoka.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Akurat z Betisem to się nie ma co targować, bo pieniędzy tam po prostu większych nie ma.
Jeśli alternatywą ma być "kiszenie" tych gości w składzie, bez szans na grę, ja bym ich nawet wypożyczał. Zwłaszcza że Betis ma bardzo fajną szkółkę i taka obopólna wymiana - nasi najzdolniejsi wychowankowie, gracze, którzy szukają miejsca by odzyskać błysk do nich, a najlepiej rokujący od nich, raz na jakiś czas do nas, byłoby zdecydowanie korzystnie. Zwłaszcza, ze względu na styl gry, poziom sportowy, ilość minut, które dzięki pucharom Betis może dać zawodnikom.
To jest w krótkim terminie, może strata kilku mln, ale długoterminowo może być zysk. Podobną współpracę podjąć z Alaves i będzie git.

A czy Betisem ma 40 mln aby ich kupić?

Akurat Denis to powinien grać częściej bo jest dobry i swój. Carles Alena też, mam nadzieje ze EV w końcu zacznie poważniej rotować młodymi. Gomes - priorytet do sprzedania..

Pau Lopez, scyzoryk się otwiera w kieszeni jak go widzę...
konto usunięte

Jak ich obu wezmą za sensowne pieniądze, z chęcią podrzucę ich tam na rowerze.

Bardzo fajną ekipę budują i gdyby tylko grali w LL to powiedziałbym, że mogą stanowić bardzo poważną siłę w przyszłym sezonie. Obawiam się jednak, że gra w europejskich pucharach może bardzo poważnie odbić się na wynikach w LL. Pytanie też o co będą chcieli walczyć w LE?

Sprowadzili tego palę Lopeza ale gościa nie lubie .

Do takich klubów można wypożyczać zawodników, aby złapali doświadczenie. Jak nie chcemy Paco, to praktycznie jedynym kierunkiem jest PL. Tam nawet średniacy w porównaniu z Hiszpanią, mają pieniądze na transfery.

tylko transfer definitywny, żadne wypożyczenia

Denis przy Setienie bylby jednym z najlepszych pomocnikow w lidze. Jestem pewien

Jakby coś to na trzech frontach bo jest jeszcze puchar króla.

Ja bym Paco opchnał ale nie za mniej niż 30 więc z transferu nici, poza tym Betis nie ma kasy na takich graczy, musieliby mieć z 50-60baniek bo każdy z nich jest warty 25-30 przynajmniej

Pewnie chcą dać po 15mln za każdego.

Betis groszem nie śmierdzi. Wątpie w te transfery.

Może by tak wymiana na F.Ruiza ? :)