Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Sobota, 18 sierpnia 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Andrés Iniesta: Gra w Japonii to kolejne wyzwanie w mojej karierze

 24 maja 2018, 14:30

 Grzegorz Zioło

Źródło: Marca/AS

 13 komentarzy

Andrés Iniesta został dziś zaprezentowany jako zawodnik Vissel Kobe. Na zorganizowanej z tej okazji konferencji prasowej były kapitan Barcelony wyraził swoje odczucia związane z rozpoczęciem nowego etapu kariery. 

– To dla mnie bardzo ważny dzień i kolejne wyzwanie w mojej karierze. Pokładam nadzieje w tym projekcie. Japonia to wspaniały kraj. Przychodzę tutaj, żeby grać i pracować z moimi kolegami z zespołu – powiedział Iniesta.

– Otrzymałem różne oferty z innych klubów, jednak zdecydowałem się na Vissel Kobe, ponieważ projekt, który mi przedstawiono, wydawał się bardzo interesujący. Klub okazał mi również zaufanie. Ponadto Japonia to wspaniały kraj z interesującą kulturą. Chciałbym cieszyć się życiem w tym miejscu. Ja i moja rodzina mamy nadzieję, że szybko się tutaj zaadaptujemy i poznamy japońską kulturę – przyznał Hiszpan.

– Mam wielki szacunek do japońskiego futbolu i piłkarzy z tego kraju. To inteligentni i dobrze wyszkoleni technicznie zawodnicy. Chciałbym wnieść swój wkład do tutejszej piłki i pomóc moim kolegom z drużyny – stwierdził były kapitan Barçy.

Udostępnij:

Komentarze (13)

Gorące tematy