Andrés Iniesta: Gra w Japonii to kolejne wyzwanie w mojej karierze

Grzegorz Zioło

24 maja 2018, 14:30

Marca/AS

13 komentarzy

Andrés Iniesta został dziś zaprezentowany jako zawodnik Vissel Kobe. Na zorganizowanej z tej okazji konferencji prasowej były kapitan Barcelony wyraził swoje odczucia związane z rozpoczęciem nowego etapu kariery. 

– To dla mnie bardzo ważny dzień i kolejne wyzwanie w mojej karierze. Pokładam nadzieje w tym projekcie. Japonia to wspaniały kraj. Przychodzę tutaj, żeby grać i pracować z moimi kolegami z zespołu – powiedział Iniesta.

– Otrzymałem różne oferty z innych klubów, jednak zdecydowałem się na Vissel Kobe, ponieważ projekt, który mi przedstawiono, wydawał się bardzo interesujący. Klub okazał mi również zaufanie. Ponadto Japonia to wspaniały kraj z interesującą kulturą. Chciałbym cieszyć się życiem w tym miejscu. Ja i moja rodzina mamy nadzieję, że szybko się tutaj zaadaptujemy i poznamy japońską kulturę – przyznał Hiszpan.

– Mam wielki szacunek do japońskiego futbolu i piłkarzy z tego kraju. To inteligentni i dobrze wyszkoleni technicznie zawodnicy. Chciałbym wnieść swój wkład do tutejszej piłki i pomóc moim kolegom z drużyny – stwierdził były kapitan Barçy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

hahah jak to zabawnie brzmi w jego ustach , ja wiem że nasz andres to sportowiec najwyższej klasy ale jakie wyzwanie... ale fajnie że wybrał japonie bo tak jak wiadomo to jest ciekawy kraj z niesamowitą kulturą pod tym wzgledem fajny wybór i myśle że styl gry też jest dosyc techniczny , kiedys oglądałem ich lige chyba na eurosporcie i powiem wam że miło sie to oglądało mimo że takiego tempa nie było to jednak nad piłką panowali nieźle
« Powrót do wszystkich komentarzy