Mundo Deportivo: Andrés Iniesta wyleci dziś do Japonii, aby sfinalizować rozmowy z Vissel Kobe

Dariusz Maruszczak

23 maja 2018, 10:45

Mundo Deportivo, Marca

19 komentarzy

Jak donosi Mundo Deportivo, Andrés Iniesta ma dziś udać się do Japonii, aby jeszcze przed mistrzostwami świata podpisać kontrakt z Vissel Kobe.

Tym samym kataloński dziennik potwierdza doniesienia japońskich mediów sprzed kilku dni. Iniesta ma złożyć podpis na trzyletniej umowie, a w jego prezentacji ma uczestniczyć prezes Vissel Kobe Hiroshi Mikitani, który jest również właścicielem Rakutenu - głównego sponsora FC Barcelony. Według Marki japoński klub liczy, że oficjalna prezentacja Iniesty będzie mogła odbyć się w sobotę.

Iniesta wykorzystał wolny poniedziałek, aby spędzić czas z rodziną w Disneylandzie. Po załatwieniu spraw w Japonii 34-latek ma wrócić do Hiszpanii, aby dołączyć do reprezentacji, przygotowującej się do mistrzostw świata w Rosji. Dla Iniesty będzie to czwarty mundial, dzięki czemu wraz z Sergio Ramosem i Pepe Reiną wyrównają rekord La Rojy, należący do Andoniego Zubizarrety, Ikera Casillasa, Fernando Hierro i Xaviego.

Fot. Marc Puig i Pérez / CC BY-NC-ND 2.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Teraz będzie biegał w białej koszulce, ale z logo Rakutena

@Pavu: co z tego że biała ? przecież to nie Real :D

@hazo428: No jasne :) Taka tylko symbolika. Iniesta jest właścicielem, albo kimś ważnym w Albacente (białe stroje), przez całą karierę bił się z Realem (białe stroje), grał w czasach gdy na naszych strojach loga sponsora nie było (teraz Rakuten). Na zakończenie kariery blada twarz wyjeżdża do Japonii grać w białej koszulce z logo Rakutena, które obecne jest też na naszych strojach ;)

@Pavu: no taak :)) Racja :)

@hazo428: To bedzie teraz kapitan Tsubasa z Nankatsu :-)
« Powrót do wszystkich komentarzy