Iniesta: Podjąłem już decyzję w sprawie mojej przyszłości, ogłoszę ją w najbliższych dniach

Dariusz Maruszczak

21 maja 2018, 10:00

Mundo Deportivo

16 komentarzy

Andrés Iniesta w jednej z licznych wypowiedzi po spotkaniu z Realem Sociedad oświadczył, że w najbliższym czasie ogłosi, do którego klubu trafi latem.

– Podjąłem już decyzję i w najbliższych dniach ogłoszę, gdzie będę grał. Zrobię to w poniedziałek, wtorek lub środę. Nie mam wątpliwości, ponieważ taka decyzja musi być bardzo jasna. Z każdym dniem bliżej końca było jednak coraz trudniej. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy okazali mi miłość – powiedział Iniesta.

Kapitan Barcelony stwierdził, że po jego odejściu „Barça dalej będzie rozwijać się jako klub”, i przypomniał, że „w zespole wciąż są tak utalentowani piłkarze jak Denis Suárez czy André Gomes, bardzo uzdolnieni, aby móc grać w tej drużynie”.

Iniesta przyznał, że ostatni mecz na Camp Nou był dla niego wyjątkowy. – Odczuwałem wiele emocji, uczuć i wspomnień. Naprawdę trudno przeżywało się ostatnie minuty na tym boisku, zwłaszcza ze względu na sympatię kibiców. Zabieram ze sobą nieskończoną miłość, taką jak hasło, które widzieliśmy na stadionie. Miłość kibiców do mnie i moja do kibiców i klubu jest wspaniała.

Po zakończeniu uroczystości Iniesta nieoczekiwanie wrócił na stadion, aby rozdać koszulki kibicom, którzy pozostali na trybunach. – Poprosiłem o kilka koszulek, aby wyrazić wdzięczność i odwzajemnić sympatię, którą mi okazali. Szkoda, że nie mogłem rozdać koszulek 85 tysiącom kibiców, którzy przybyli na Camp Nou.

Wkrótce 34-latek skupi się na swoim ostatnim wielkim turnieju. – Postaramy się wygrać mundial. To będzie pasjonujące i trudne wyzwanie. Zobaczymy, dokąd zajdziemy.

Fot. Marc Puig i Pérez / CC BY-NC-ND 2.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gdziekolwiek byś się nie przeniósł Andreas na zawsze pozostaniesz Katalończykiem! Dzięki za wszystko legendo!

"I'm not leaving. I'M NOT FU**ING LEAVING!"

Finally, na jego miejsce Alena i od razu wskoczymy na wyższy poziom motoryczny!

Niesamowite zdjęcia. [Zobacz link: https://imgur.com/a/elY54Tn]

Jeszcze do mnie nie dociera że Iniesta nie wyjdzie już w składzie Barcy, nawet nie chce o tym myśleć, ale z jeszcze większym zainteresowaniem będę oglądał go na mundialu i życzył mu świetnego występu.

Ja już nie rozumiem. Ten Gomes serio musi się spalać niesamowicie, skoro sam Don Andres go chwali i mówi, że to piłkarz na Barcę. Widzi go na treningach. Coraz bardziej mi szkoda Portugalczyka :/

Licze na rewanż za 2010 rok gdzie LM należała się nam.

Komentarz usunięty przez użytkownika

Gomes namaszczony na następcę.

Se queda :v

"Kapitan Barcelony przypomniał, że w zespole wciąż są tak utalentowani piłkarze jak André Gomes, [...] bardzo uzdolnieni, aby móc grać w tej drużynie”.

XDDD

zrobi figla i powie że zostaje :)