Javier Bordas: Neymar żałuje odejścia z FC Barcelony

Mateusz Hernik

19 maja 2018, 08:57

Sport

26 komentarzy

Javier Bordas, główny dyrektor ds. piłki nożnej w FC Barcelonie, wyraził swoje zdanie na temat Neymara i jego przyszłości w PSG

Bordas reprezentował klub podczas wyborów prezesa Hiszpańskiej Królewskiej Federacji Piłkarskiej. Otoczony przez dziennikarzy, zaraz po wyjściu z budynku federacji, odpowiedział na kilka pytań. Poruszono kwestię ewentualnego przejścia Neymara do Realu Madryt.

– Neymar może trafić do jakiegokolwiek klubu, ale szczerze mówiąc, nie byłbym zachwycony, gdyby przeszedł do Realu – powiedział Javier Bordas, który tym samym podzielił opinię Leo Messiego.

– Zdaje się, że Neymar nie jest szczęśliwy w Paryżu. Domyślaliśmy się, że tak będzie. Aktualnie Barcelona bardzo dobrze sobie radzi i Neymar żałuje, że opuścił drużynę – dodał Bordas.

Zapytany o Antoine’a Grizmanna, nie udzielił wyczerpującej odpowiedzi. – Widziałem ostatni mecz Griezmanna. To wspaniały zawodnik. Osobiście nie rozmawiałem z nikim o transferze, ale korzystając z okazji, chciałbym pogratulować Atlético Madryt zwycięstwa w Lidze Europy – podkreślił Javier Bordas.

– Real Madryt to wielki klub, ale to my zdobyliśmy więcej trofeów w ciągu ostatnich lat – zakończył dyrektor ds. piłki nożnej w FC Barcelonie.

Fot. Antoine Dellenbach / CC BY-SA 2.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Komentarz usunięty przez użytkownika
« Powrót do wszystkich komentarzy