Sport: Tottenham jest blisko pozyskania utalentowanego Riquiego Puiga

Julia Cicha

18 maja 2018, 19:20

Sport

57 komentarzy

Riqui Puig to jedna z rewelacji La Masíi, ale obecnie jest blisko odejścia z Barcelony. Umowa zawodnika wygasa latem, a nie może on narzekać na brak ofert. Klub chciałby go zatrzymać i przenieść z juvenilu do Barçy B.

Po świetnym występie w UEFA Youth League oraz debiucie w FC Barcelonie B Puig zwrócił na siebie uwagę najlepszych europejskich klubów. Najbardziej zainteresowany transferem jest Tottenham, którego trener kusi piłkarza atrakcyjnym projektem sportowym. Kontakty między klubami mają być na zaawansowanym etapie, ale nie podjęto jeszcze oficjalnej decyzji. Katalończycy wiedzą, że Puig otrzymuje wiele propozycji i nie jest pewny pozostania w Barcelonie. Z tego powodu w ostatnim czasie nie grał zbyt często w zespole rezerw, a jedynie w juvenilu. W podobnej sytuacji są pozostali gracze, którzy również nie przedłużyli jeszcze kontraktów.

Możliwy spadek Barçy B do Segunda División B nie zachęca wychowanków, którzy wiedzą, że w tej lidze będą cierpieć. Przyszłość Puiga powinna wyjaśnić się w najbliższych dniach. Jeśli nic się nie zmieni, w przyszłym sezonie Riqui będzie grał w Premier League. Blaugrana musi zareagować i postawić na wychowanka, który powinien odnieść sukces w swoim obecnym klubie.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Znajac zarzad jak zwykle dadza du**
« Powrót do wszystkich komentarzy