Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Enrique Cerezo: Nie negocjujemy transferu Griezmanna, mamy już dość tego tematu

 16 maja 2018, 18:15

 Julia Cicha

Źródło: Sport, Mundo Deportivo

 9 komentarzy

Przed dzisiejszym finałem Ligi Europy prezes Atlético Enrique Cerezo udzielił wypowiedzi dla dziennikarzy. Niektóre z nich dotyczyły Antoine’a Griezmanna i jego możliwego transferu do Barcelony.

− Nie ma znaczenia, który zawodnik podniesie puchar, ważne, żebyśmy wygrali. Jeśli będzie to Fernando Torres, to tym lepiej. Nasze szanse oceniam na 50%. Powiedziałem już piłkarzom, że to oni wygrywają lub przegrywają mecze i że uważam, że wygramy. Obyśmy w ostatniej minucie spotkania mogli być spokojni – powiedział Cerezo.

− Griezmann jest zawodnikiem Atlético. Uważam, że niektóre rzeczy trzeba robić w określony sposób, to oznaka dobrego wychowania. Nie negocjujemy z nikim transferu Griezmanna. Nasze relacje z Barceloną są dobre, nie popełniliśmy żadnego błędu, niczego nie zaniedbaliśmy. Prosimy jedynie, by zostawiono nas w spokoju. Agüero, Falcao… Jesteśmy już nieco zmęczeni tymi tematami – dodał prezes.

Fot. Diario de Madrid / CC BY 4.0

Udostępnij:

Komentarze (9)

Gorące tematy